Yeşil Kundura indirim kodu

En güncel Yeşil Kundura indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

Yeşil Kundura İndirim kodu Benzeri Kampanyalar

Yeşil Kundura İndirimleri Hakkında

Yeşil indirim kodları

Yeşil Kundura indirim kodu nerede kullanılır?

Türkiye'de ayakkabı ustası olarak görülen Yeşil Kundura 1948 yılında Yeşil Kardeşler tarafından açılmıştır. Yeşil Kunduraindirim kodu ve buna benzer birçok kampanya ile müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile atılmıştır. Kendini geliştirerek 1960 yılında fabrika ayakkabı üretimine başlayan Yeşil Kundura, dönemin şartlarına göre ayakkabıları ayrı bir titizlik ile çalışarak üretmiştir. Birçok farklı kampanya ve Yeşil kundura indirim kodu ile her kesimden müşteriye ihtiyaçları doğrultusunda ayakkabı satışı yapılmaktadır.

Türk ayakkabı sektörü için daima öncü olacak adımlar atan Yeşil Kundura, ayakkabı sektörünün üretiminden dağıtımına bütün alanında adından söz ettirerek büyük bir marka olmayı başarmış bir firmadır. Verdiği Yeşil kundura indirim kodu ile de ayakkabılarına olan talebi daha da artırmıştır. Ayakkabıları her zaman dönemin modasına uygun olarak üretmektedir.

Sektörde birçok ilkin öncüsü olan yeşil kundura indirim kodu ile de öncü olmayı başarmıştır. Erkek, kadın, çocuk ayakkabısında, bot ve çizme üretiminde kaliteli hizmetleri ile her zaman tercih edilen bir marka olmuştur.

Yeşil Kundura indirimleri hakkındaki yorumlar

Kullanıcı yorumu
gizem

Son Güncelleme: 22.1.2020
İletişim Bilgileri
0212 414 0888
www.yesil.com.tr
info[at]yesil.com.tr
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
2020 © İndirim Kuponu - Tüm hakları saklıdır.
Hızlı şekilde buradan arama yapabilirsin!
indirim kuponu