Yalı Spor İndirim Kodu

En güncel Yalı Spor indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
50 TL
indirim
Kupon

Yeni sezonda 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazandıran kupon kodu.

DGT50SSKuponu Göster

30 TL
indirim
Kupon

Yeni sezonda 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim kazandıran kupon kodu.

DGT30UAKuponu Göster

75 TL
indirim
Kupon

Yeni sezonda 400 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL indirim kazandıran kupon kodu.

ALISVERIS2Kuponu Göster

100 TL
indirim
Kupon

Yeni sezonda 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim kazandırıyor.

DGT100HYKuponu Göster

% 50
indirim
Kampanya

Kaliteli spor giyim ve ayakkabı modellerinde %50'ye varan büyük indirimler başladı!

Kampanyaya Git

% 3
indirim
Kampanya

Yaptığınız her alışverişinizin %3’ü size parapuan kazanın!

Kampanyaya Git

Kargo

Tüm online alışverişlerinizde hızlı teslimat ve ücretsiz kargo fırsatı!

Kampanyaya GitYalı Spor 1989 yılında ilk mağazasını İzmir Karşıyaka’da kurma ile birlikte hızla büyüyen bir marka haline geldi. Kuruluş yılından itibaren Türkiye’nin birçok yerinde açmış olduğu mağazalarla büyüyen ve genişleyen aynı zamanda birbirinden kaliteli ve dünyaca tanınan markalarla iş ortaklığı kurarak ayakkabı sektöründe her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Online mağazacılık sektöründe hızlı bir şekilde adından söz ettirmeye başlayan Yalı spor uluslararası bilinen markaları e-ticaret platformu altında toplamak ile birlikte kaliteli ürün yelpazesiyle ayakkabı sektöründe öncü firmalar haline geldi. Spor perakendeciliğinde mağazalarında gerçekleştirdiği  birebir hizmetin yanı sıra internet üzerinden satışla da, dünya markalarını tüm Türkiye’nin ayağına getiren Yalı Spor, önemli önde gelen makarlardan olan Nike, adidas, Puma, Reebok, Hummel, Columbia, Timberland, New Balance, Converse, Sperry, Skechers, Onitsuka Tiger, Lacoste, Tommy Hilfiger, Vans, Superga, Keds, Asics, The North Face, New Era gibi dünyadaki lider spor giyim markalarını aynı çatı altında toplamayı başardı . Yalı Spor yılda yaklaşık 8 milyon  tüketici tarafından ziyaret edilen bir platform haline geldi. Yalı Spor kaliteli ayakkabı ürünleri  ile tüketicileri büyük ilgi odağı haline getirmektedir. Bu ilgi ve odağı sürekli devam kılmak ve daha da çok tüketiciye erişmek için bünyesinde önemli kalitedeki markalarla indirim kodu ve kampanyalarla bu sürekliliği sağlamak istiyor. Gerçekleştirmiş olduğu kampanyalar ve indirim kodları sayesinde tüketiciler önemli markaların kaliteli ürünlerine uygun fiyatlarla alma şansı sağlıyor. Yalı Spor indirim kodu kullanarak birbirinden şık ve  kaliteli birçok  ayakkabıyı avantajlı fiyatlarla alma şansı yakalayabilirsiniz.

Yalı Spor

Yalı Spor İndirim Kodu, Yalı Spor İndirim Kuponu, Yalı Spor Kupon Kodu Nasıl Bulunur?

Yalı Spor üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olmak için sitemizde bulunan özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Yalı spor indirim kodu avantajını kullanmak için online alışveriş sitesinden beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemektir. Sepete eklediğiniz Ürünlerinizi satın alma aşamasına geçmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra sitemizde bulunan arama butonuna Yalı Spor yazarak ilgili Yalı Spor sayfasına ulaşacaksınız. Karşınıza gelen sayfadan size uygun olana Yalı Spor indirim kodlarından birine tıklayarak sahip olabilirsiniz. 

 yalı spor indirim kuponu

Bünyesinde bulundurduğu dünyaca ünlü spor markalarından %50’e varan indirim fırsatlarından  yararlanabilir ve yaptığınız her alışverişinizde %3’ü size para puan kazandırma şansı elde edebilirsiniz. Ayrıca birçok Ürün kategorisinde size uygun fiyat seçenekleri karşınıza çıkmaktadır.   

Yalı Spor İndirim Kodu, Yalı Spor İndirim Kuponu, Yalı Spor Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Sepet tutarına en çok uyum gösteren Yalı Spor indirim kuponunu edindikten sonra kodun vaat ettiği avantajından yararlanabilmek için indirim kuponu ile satın aldığınız ürünlerin uyumlu olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Burada indirim kuponundan yararlanabileceğinizi kesin bir şekilde belirledikten sonra kodu kullanmak için Yalı Spor sayfasındaki ödeme aşamasına gelerek burada bulunan indirim kuponu girme bölümüne tıklayıp sitemizden edinmiş olduğunuz Yalı Spor indirim kodunu oraya yapıştırın. Akabinde onay butonuna tıklayıp kodun kullanılmasını onayladıktan kısa bir süre sonra kuponun karşılığı olan indirimlerden yararlanmak üzere promosyonunuz otomatik devreye girecektir. Böylece Yalı Spor İndirim Kodu  sayesinde beğendiğiniz kaliteli ürünü daha uygun ve avantajlı bir fiyata getirme şansı yakalayabilirsiniz. Mutlaka alışverişlerinizde indirim kodlarını kullanmayı unutmayın!

Yalı Spor indirim kodu

Son güncelleme: 24.01.2022 22:48