Vestel indirim kodu

En güncel Vestel indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

Vestel İndirim kodu Benzeri Kampanyalar

Vestel İndirimleri Hakkında

Vestel indirim kodları

Vestel indirim kodu nerede kullanılır?

Teknoloji piyasasında Türkiye'nin tek yerli üretimi yapan Vestel, 1984 yılından başlayan serüveninde sürekli olarak arge ve inovasyon çalışmalarıyla kendi ürünleri yapmaktadır. Yapılan bu çalışmalar sayesinde elektronik cihazların sürekli yenilenmesinde ve geliştirilmesinde en iyi marka yolunda ilerlemektedir. Vestel, geniş ekip yelpazesi ve satış noktaları sayesinde müşterilerin dijital ürünlerde, beyaz eşyalarda, mobil ürünlerde, ankastre ürünlerde, ev aletlerinde, televizyon, cep telefonu ve sayamadığımız bir çok üründe satışlarını gerçekleştirmektedir. Satış yapılan üründe herhangi bir sorunla karşılaştığında da servis ekipleriyle iletişim kurduğunuz anda hemen kapınızı çalarak sorunu halletmeye çalışmaktadır. Müşterilerini memnun ederek hem kalitesini hem de aslında satış yapmaktan çok hoşgürüyü prensip edinmişlerdir. Memnuniyet konusu geçmişken bir ekstra hizmeti daha bulunmaktadır. Online alışverişlerde kullanabileceğiniz Vestel indirim kodu, hediye çeki ve promosyon kodları dağıtmaktadır. Vestel indirim kodu ile tüm elektronik ürünlerde sepet sırasında TL veya % üzerinden indirim sağlayarak satın alabiliyorsunuz.

Memnuniyet konusu geçmişken bir ekstra hizmeti daha bulunmaktadır. Online alışverişlerde kullanabileceğiniz Vestel indirim kodu, hediye çeki ve promosyon kodları dağıtmaktadır. Vestel indirim kodu ile tüm elektronik ürünlerde sepet sırasında TL veya % üzerinden indirim sağlayarak satın alabiliyorsunuz.

vestel ürünleri


Vestel İndirim Kuponu ile Elde Edeceğiniz Kampanyalar

  • Belirli limit üzeri harcamalarda kazanacağınız 100 TL değerinde indirim.
  • Yeni sezon ürünlerinde belirli sürede geçerli %90'a varan indirim fırsatları.
  • Bazı aylarda yaptığınız alışverişlerde asistanlık hizmetinden ücretsiz yararlanma.
  • Eski telefonlarınızı yeni telefonla değiştirirken 200 TL'lik indirim.
  • Vestel TV alımlarında Filmbox aboneliği hediye.
  • Aynı zamanda Vestel indirim kodu sayesinde ücretsiz kargo şansını yakalayarak 24 saatte ürününüzü teslim alabilirsiniz.


vestel kampanya


Vestel İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Vestel.com.tr'de ilk olarak satın almak istediğiniz teknolojik ürünlerde en iyi kaliteli ürünü ve en iyi özelliklere sahip ürünü araştırıp sepetinize eklemelisiniz.

vestel kampanya


Sepete eklediğiniz ürünü satın alma kısmının sağ tarafında Sipariş Özeti kısmında, Promosyon Kodu alanına sahip olduğunuz Vestel indirim kodu bu alana eklenerek ve KULLAN diyerek aktif etmelisiniz.

vestel sepette indirim


İndirim kuponu aktif ettiğiniz taktirde SİPARİŞ ÖZETİ kısmında aşağıdaki kırmızı alanlarda hem kuponun uygulandığını hem de Toplam TL değerinin düştüğünü görmüş olmanız gerekmektedir. Bu durumlar yaşanmadığı taktirde Vestel İndirim kodu geçersiz ya da süresi dolduğu anlamına gelmektedir.

vestel sepette indirim

Vestel indirimleri hakkındaki yorumlar

Kullanıcı yorumu
gizem

Son Güncelleme: 13.11.2019
İletişim Bilgileri
0850 222 4 123
www.vestel.com.tr
info[at]vestel.com.tr
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Vestel İndirim Kodu
2020 © İndirim Kuponu - Tüm hakları saklıdır.
Hızlı şekilde buradan arama yapabilirsin!
indirim kuponu