Udemy İndirim Kodu

En güncel Udemy indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

İçerik bulunamadı

Bu mağazaya ait kampanya veya indirim kuponu bulunmuyor.Türkiye, İngiltere, Almanya ve diğer tüm ülkelerde öğrenmek isteyen herkesin ulaşabileceği Udemy bir eğitim platformudur. Dışarıda kurslara gitmeye vakti olmayan kişiler için tam ideal bir ortam olduğunu söyleyebiliriz. Udemy sitesinde ücretli ya da ücretsiz her bilgiye erişebilir ve kendinizi istediğiniz alanda geliştirebiliyorsunuz. Udemy'de fayda sağlayabileceğiniz eğitim kategorileri aşadağıda listelenmektedir.

  • Yazılım Geliştirme
  • İşletme
  • Bt ve Yazılım
  • Kişisel Gelişim
  • Tasarım
  • Pazarlama
  • Sağlık ve Fitness

Udemy'de bu eğitimleri daha kapsamlı olan ücretli kursları daha uyguna katılmak isteyenler için udemy indirim kodu verilmektedir. Udemy indirim kodu ilk üyelikte iletişim adreslerine gönderilen indirim kuponu ya da sitemizde bulunan udemy indirim koduna sahip olarak bu kurslardan indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

udemy indirim kuponu

Udemy indirim Kodu (Udemy Mağazası) listelenen güncel indirim kuponları sayesinde nasıl alacağınızı anlatalım. Udemy mağazasında ücretsiz bir şekilde kampanyaları tıklayarak karşınıza gelen ekrandaki indirim kodunu kopyala butonu ile sahip olacaksınız. Udemy'de ücretli eğitimlerden birini seçtikten sonra sepete ekleyip ve sonrasında sepet sırasında sahip olduğunuz kupon kodunu Kupon Kodu Kullan alanına yapıştırmanız gerekmektedir. Udemy indirim kuponu aktif hale getirmek için uygula butonu ile aktif etmeniz gerekmektedir. Eğer indirim kuponu geçerliliği devam ediyorsa 330 TL değerindeki eğitimi 35 TL'ye kadar satın alabiliyorsunuz. Bu sayede kurslara 1000 TL para vermemiş olup ve zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

udemy sepet

Son güncelleme: 06.05.2021 14:03