Twist İndirim Kodu

En güncel Twist indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
% 70
indirim
Kampanya

Yeni sezon kadın giyim tasarımlarında %70'e varan indirimler Twist'de!

Kampanyaya Git

% 10
indirim
Kampanya

Twist Card başvurusu yapın, ilk alışverişe özel %10 indirim kazanın.

Kampanyaya Git

Kargo

TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Kampanyaya GitTrend sahibi ve modayı yakından takip eden kişilerin tercihi olan Twist, en ünlü yerli hazır giyim markaları arasında yer alır. İpekyol ve Machka markalarının da sahibi olan şirket, her sezon hazırladığı koleksiyonlarla modayı yeni baştan yaratır. Online alışverişlerde kullanılan Twist indirim kodu müşteriler için avantajlı imkanlar sağlar. Kendi tarzını keşfetmek ve yeni stiller denemek isteyenler için farklı ürünlerin bir arada sunulduğu kılavuzlar Twist indirim kodu fırsatıyla hızlı ve keyifli bir deneyime dönüşür. Online alışveriş imkanıyla fark yaratan marka, Twist indirim kodu kullanan müşterilerine özel hizmetlerini dönemsel olarak farklı kampanyalar düzenleyerek cazip hale getirir. Twist indirim kodu kullanılarak yapılacak ödemelerde müşterilerin karşısına farklı ve özel seçenekler getirilir. Sezon trendlerini müşteri taleplerine uygun olarak harmanlayan ve yepyeni tarzların ortaya çıkmasını sağlayan marka, özgür ruhların şehirde daha kolay yaşaması için tercihlerini belirlemelerine yardımcı olur.

twist.com.tr

Twist İndirim Kuponu, Twist İndirim Kodu Nasıl Alınır, Nereden Bulabilirim?


Twist mağazamızdaki güncel kampanyaları butonlar yardımıyla aktif ediyoruz. Karşımıza ardından ufak bir pencere gelecek ve bu penceredeki kodu Kopyala diyerek kolay şekilde almış olacaksınız. İndirim Kuponu Kodu olmadığı durumlarda kampanya fırsatları sayesinde kupon kodu kullanmadan da indirimlerde fayda sağlarsınız.

Twist İndirim Kodu

Twist mağazasının bir diğer alışveriş çılgınlığı Twist Card avantajlarıdır. Twist Card yine online alışverişlerde indirim çeki kazandırarak ekstra fiyat indirim sunmasıdır. Öncelikle twist.com.tr'de Twist Card sayfasına ilerleyerek yeni bir kart talebinde bulunmanız, ardından kartınızı aktive etmeniz gerekmektedir. Böylelikle herhangi bir kategoride 100 TL'lik bir alışveriş yaptınız card bakiyeniz 100 olur. Eğer bakiyen 200'e ulaştığı andan itibaren 10 TL değerinde Twist indirim çeki kazanırsınız. Bir sonraki alışverişinizde 10 TL değerindeki indirim çekini kullanarak indirim şansı bulursunuz.

Twist indirim çeki

Twist İndirim Kuponu, Twist İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?


İnterne alışverişinizde binlerce üründe satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekliyoruz. Sepete ekledikten sonra üyelik bilgilerinizle giriş yaparak, Sepetim sayfasına ilerliyoruz. Satın alınacak ürün listesinin hemen altında İndirim Kuponu alanını görecek ve Twist mağazasında elde ettiğiniz Twist indirim kodunu ekleyerek aktif hale getiriyoruz. Kupon kodu koşullarını sağlıyorsa sepet aşamasında anında indirimin sahibi olacaksınız. Bu aşamada aynı zamanda Twist çeklerinizi de kullaranak avantaj sağlayabilirsiniz.

Twist indirim kuponu kodu

Son güncelleme: 03.04.2022 02:58