turkticaret.net İndirim Kodu

En güncel turkticaret.net indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

Hediye

turkticaret.net İndirim Kodu

Hosting paketlerinde sepette indirim sağlayacak kupon kodunuz için tıklayın!

indirimkuponucomtr50 Kuponu Göster

Hediye

turkticaret.net Yeni Üye Kampanyası

Yeni üye kayıtlarında com/.net/.com.tr uzantıları 4.99$ olacaktır.

Kampanyaya Git

Hediye

turkticaret.net Marka Tescil Kampanyası

1 Marka Tescil Başvurusuna 1 Marka Tescil Başvurusu HEDİYE.

Kampanyaya Git

Hediye

turkticaret.net .info Domain 3.99$ Kampanyası

Kampanya kapsamında .info uzantıları 3.99$ olacaktır.

Kampanyaya Git

Hediye

turkticaret.net Bireysel Hosting Bedava

Satın alınan her .com.tr domaini için 3 ay boyunca geçerli olacak. “Bireysel Hosting Başlangıç” paketi ücretsiz olarak verilir.

Kampanyaya Git

Hediye

turkticaret.net 6 Taksit Kampanyası

Kampanya sepette hosting olduğunda geçerlidir.Sepetin toplam tutarı üzerinden peşin fiyatına 6 taksit yapılabiliyor. Sepette hosting hizmeti yoksa kampanya geçerli değildir.

Kampanyaya Git

% 30
indirim
Kampanya

turkticaret.net Hosting İndirimi

Hosting paket alımlarında sepette anında %30 indirim fırsatını kaçırmayın! Exchange Mail Hosting Paketleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Git

Hediye

Domain Transfer Kampanyası

Domain transferlerinde .com 7.49$ ve net 9.49$ olucaktır. Kampanya dahilinde 1 adet domain transferi için 1 yıllık bireysel ekonomik hosting paketleri ücretsiz olacaktır.

Kampanyaya Git

Hediye

turkticaret.net .XYZ Kampanyası

Kampanya dahilinde .xyz harici uzantılı domain alan kullanıcılara aynı alan adının .xyz uzantısı boşta ise ücretsiz verilecektir.

Kampanyaya Gitturkticaret.net iletişim bilgileri:

0224 224 86 40
www.turkticaret.net

turkticaret.net Ödeme seçenekleri:

  • Kredi Kartı
    • Visa / Visa Electron
    • MasterCard
    • American Express
  • Havale / EFT
Mağazaya Götür

İlgili Kategoriler

turkticaret.net İndirimleri Hakkında

turkticaret.net indirim kodu nerede kullanılır?

TURKTICARET.Net 1999 yılında kurulmuş Türkiye’nin ilk internet hizmet sağlayıcı firmalarındandır. Başta KOBİ’ler olmak üzere bireysel ve kurumsal müşterilerine domain, hosting, sunucu, e-posta, ssl, marka ve patent tescil gibi hizmetler sağlayarak dijital dünyaya adım atmalarını sağlamıştır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk B2B e-pazaryeri TURKTICARET.Net bünyesinde oluşturulmuştur.

2006 yılında ICANN üyesi olup alan adı tescilinde akredite bir firmayı %100 hisselerini satın alarak bünyesine katan TURKTICARET.Net, Türkiye’de ICANN akredite 5 firmadan birisidir.

TURKTICARET.Net 1999 yılından bu yana pek çok farklı projeye de imza atmıştır. Kişiselleştirilmiş kanal kurgusuyla video konferans, canlı yayın yapabilme gibi çözümleri sunan web.tv ve gerçek zamanlı, programatik satın alma yapan DSP THEADX ; TURKTICARET.Net’in iki önemli alt markasıdır.

TURKTICARET.Net İndirim Kodu Nedir?

TURKTICARET.Net sitesinden yapacağınız alışverişverişlerinizde belli yüzdede indirim sağlayan kampanya kodlarıdır. Domain, hosting, sunucu gibi online ihtiyaçlarınız için TURKTICARET.Net’i tercih edebilirsiniz.

TURKTICARET.Net İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

TURKTICARET.Net ödeme sayfasında ilgili kodu girdiğinizde sorunsuz bir şekilde indirimden faydalanabilirsiniz. İndirim kodları ve kampanyalardan yararlanmak için sayfamızı düzenli olarak takip edebilirsiniz.

TURKTICARET.Net İndirim Kodu Nerede Kullanılır?

TURKTICARET.Net firması ile online olarak tüm domain, hosting, marka, sunucu ve benzeri alışverişlerinizi güvenle tek tıkla halledebilirsiniz. TURKTICARET.Net indirim kodları online alışverişlerinizde geçerli olmaktadır ve kodlarında belirli bir geçerlilik süresi bulunmaktadır. Kodların kullanım tarihleri geçmeden kupon kodlarınızı kullanıp alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Son güncelleme: 11.10.2021 21:56