Spx indirim kodu

En güncel Spx indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

Spx İndirim kodu Benzeri Kampanyalar

Spx İndirimleri Hakkında

Spx indirim kodları

Spx indirim kodu nerede kullanılır?

Spx markası dinamik genç arı gibi çalışan ekibiyle birlikte 4 mevsime ait giyecek, ekipman ve aksesuar bulabilirsiniz. Spx.com.tr'de aynı zamanda sepette Spx indirim kodu kullanarak da alışveriş yapmak mümkün. Spx indirim kodu ile yapılan alışverişlerde 125 TL ve üzeri alışverişlerinize 25 TL indirim, ücretsiz kargo olanakları veya 2. ürünlerde sepette %80'e kadar indirim kazanabiliyorsunuz. İndirimkuponu.com.tr adresimizde Spx indirim kuponu, Spx hediye çekleri, Spx promosyon kodları ve kampanyalara dair en güncel indirimlere sahip olabiliyorsunuz. Peki alışverişlerinizde Spx indirim kodunu nasıl alınacağını ve nasıl kullanılacağını size aşağıdaki başlıklarda anlatmaya çalışalım.

spx.com.tr

Spx İndirim Kuponu, Spx Kupon Kodu, Spx İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Spx mağazasında Spx indirim kuponu, Spx indirim kodu, Spx hediye çeklerini en güncel indirim kodları ve kampanyaların altında listelenmektedir. Listelenen kampanyalarda butonlar yardımıyla Kodu Aç veya Kampanyaya Git butonlarıyla aktif hale getirerek sahip olabiliyorsunuz. Kodu Aç butonların aktif edilmesi halinde karşınızda Spx indirim kodu çıkacaktır. Çıkan ekranda bu kodu kopyalayarak alışveriş sırasında kullanabiliyorsunuz. Kampanyaya git butonları da yeni sekmede açılacak olan spx.com.tr sitesine yönlendirileceksiniz. Tıkladığınız kampanyadaki %50, 20 TL indirim, Ücretsiz kargo gibi kampanyaları kod kullanmadan sepet sırasında sahip olacaksınız.

Spx İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Spx.com.tr'de sepete almak istediğiniz ürünleri eklemeniz gerekmektedir.

spx indirim kodu

Sepete ekledikten sonraki süreçte sepetim alanına giderek aşağıda görmüş olduğunuz ekran görüntüsündeki İndirim Kodum Var alanına tıkladığınızda kopyalamış olduğunuz spx indirim kodunu bu alana girerek kullan butonuyla aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

spx sepette indirim

Kupon kodu geçerliliği devam ediyorsa Sipariş Özeti kısmında toplam tutarda indirim kuponun geçerli olduğu tutar kadar indirim sağlamış olacaksınız. Spx indirim kuponu kullanılmadan önce açıklama kısımlarındaki talimatları mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Spx indirimleri hakkındaki yorumlar

Kullanıcı yorumu
gizem

Son Güncelleme: 25.2.2020
İletişim Bilgileri
0850 532 07 79
www.spx.com.tr
destek[at]spx.com.tr
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
2020 © İndirim Kuponu - Tüm hakları saklıdır.
Hızlı şekilde buradan arama yapabilirsin!
indirim kuponu