Spx İndirim Kodu

En güncel Spx indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
% 50
indirim
Kampanya

%50 SPX İndirim Kampanyası

Kar fırsat ürünlerinde %50'ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Kampanyaya Git

% 50
indirim
Kampanya

%30 - %40 - %50 SPX İndirim Kampanyası

En Geniş Ayakkabı Koleksiyonunda %30-40-50 İndirim!

Kampanyaya Git

Hediye

SPX 3 Al 2 Öde Kampanyası

Bitmeyen yaz ürünlerinde 3 Al 2 Öde fırsatında ürünleri keşfet!

Kampanyaya Git

200 TL
indirim
Kampanya

200 TL SPX Bonus Kampanyası

SPX'de 1000 TL ve üzeri alışverişe 200 TL değerinde bonus kazanın. Kampanya katılım koşulları için hemen tıklayın.

Kampanyaya GitSpx markası dinamik genç arı gibi çalışan ekibiyle birlikte 4 mevsime ait giyecek, ekipman ve aksesuar bulabilirsiniz. Spx.com.tr'de aynı zamanda sepette Spx indirim kodu kullanarak da alışveriş yapmak mümkün. Spx indirim kodu ile yapılan alışverişlerde 125 TL ve üzeri alışverişlerinize 25 TL indirim, ücretsiz kargo olanakları veya 2. ürünlerde sepette %80'e kadar indirim kazanabiliyorsunuz. İndirimkuponu.com.tr adresimizde Spx indirim kuponu, Spx hediye çekleri, Spx promosyon kodları ve kampanyalara dair en güncel indirimlere sahip olabiliyorsunuz. Peki alışverişlerinizde Spx indirim kodunu nasıl alınacağını ve nasıl kullanılacağını size aşağıdaki başlıklarda anlatmaya çalışalım.

spx.com.tr

Spx İndirim Kuponu, Spx Kupon Kodu, Spx İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Spx mağazasında Spx indirim kuponu, Spx indirim kodu, Spx hediye çeklerini en güncel indirim kodları ve kampanyaların altında listelenmektedir. Listelenen kampanyalarda butonlar yardımıyla Kodu Aç veya Kampanyaya Git butonlarıyla aktif hale getirerek sahip olabiliyorsunuz. Kodu Aç butonların aktif edilmesi halinde karşınızda Spx indirim kodu çıkacaktır. Çıkan ekranda bu kodu kopyalayarak alışveriş sırasında kullanabiliyorsunuz. Kampanyaya git butonları da yeni sekmede açılacak olan spx.com.tr sitesine yönlendirileceksiniz. Tıkladığınız kampanyadaki %50, 20 TL indirim, Ücretsiz kargo gibi kampanyaları kod kullanmadan sepet sırasında sahip olacaksınız.

Spx İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Spx.com.tr'de sepete almak istediğiniz ürünleri eklemeniz gerekmektedir.

spx indirim kodu

Sepete ekledikten sonraki süreçte sepetim alanına giderek aşağıda görmüş olduğunuz ekran görüntüsündeki İndirim Kodum Var alanına tıkladığınızda kopyalamış olduğunuz spx indirim kodunu bu alana girerek kullan butonuyla aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

spx sepette indirim

Kupon kodu geçerliliği devam ediyorsa Sipariş Özeti kısmında toplam tutarda indirim kuponun geçerli olduğu tutar kadar indirim sağlamış olacaksınız. Spx indirim kuponu kullanılmadan önce açıklama kısımlarındaki talimatları mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Son güncelleme: 16.01.2022 21:27