Skyscanner İndirim Kodu

En güncel Skyscanner indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

İçerik bulunamadı

Bu mağazaya ait kampanya veya indirim kuponu bulunmuyor.Skyscanner İndirimleri Hakkında

Skyscanner indirim kodu nerede kullanılır?

Skyscanner ile uçak bileti, otel rezervasyonu ya da seyahat ettiğiniz yerde araba kiralama hizmeti sağlıyor. Skyscanner kullanan aylık ortalama 60 milyon kullanıcı bulunuyor. Skyscanner'da hizmet işlemlerini yaparken indirim kuponu kullanmakda mümkün oluyor. Bu fırsatını sunan Skyscanner markası 60 milyon insanın hızlı işlem yapmalarını ve uygun bir fiyata satın almalarını sağlayarak en iyi hizmeti vermek için 7/24 destek ekibiyle birlikte çalışmaktadır. Skyscanner indirim kodu ile yurtiçi ve yurdışı seyehatlerinde fırsat indirimleri sağlıyor.

Skyscanner İndirim Kodu Nasıl Alınır ?

Skyscanner.com.tr'de indirim kuponu sahip olmanın iki farklı yöntem bulunmaktadır. İlk yöntem daha öncesinde site üzerinde kaydınız bulunmuyorsa, ilk kaydınızla birlikte size işlem sonunda skyscanner indirim kuponu özel entegre edilmiş olacaktır. İkinci yöntemde ise sitemizdeki Skyscanner'da geçerli olan skyscanner indirim kuponu ve kampanya fırsatlarından butonlar aracılığıyla aktif ederek sahip olabiliyorsunuz. Skyscanner indirim kuponu, bir çok uçak karşılaştırmalarında bulduğunuz bileti daha da avantajlı fiyata olanak sağladığı gibi hem de tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Skyscanner İndirim Kodu Nasıl Kullanılır ?

İndirim kuponu kullanmanız için en başta uçak, otel ya da araba kiralama işlemlerinde check-in ve check-out'larını belirlemeniz aynı zamanda kişi sayılarını vs belirlemeniz gerekmektedir. Bunları belirledikten sonraki süreçte işlemlerinizi satın alma kısmına ilerlemelisiniz. Satın alma kısmında sizden indirim kodu alanına elde etmiş olduğunuz skyscanner indirim kuponu girmenizi isteyecektir. İndirim kuponu alanına kodu yapıştırıp uygula dedikten sonra toplam tutarda kupon kodunun değeri kadar indirim fırsatından yararlanmış olacaksınız. Tatil ve seyehatlerde erken rezervasyon yaparak ekstra sepette %80'e varan indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizleri takip ederek süresi bitmeden acele etmelisiniz.

Son güncelleme: 28.11.2020 23:09