Sıkça Sorulan Sorular

İndirimkuponu.com.tr ile ilgili en çok sorulanlara ve yanıtlarına buradan erişebilirsiniz.

İndirim Kuponu Nedir?

İndirim Kuponu, online alışveriş yapan bütün kullanıcılara indirim kuponu sağlayarak alacakları ürünleri daha da uygun bir şekilde almalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda kullanıcılarımızın bir çok sitede dolaşmasına gerek kalmadan anasayfada erkek, kadın veya çocuk kategorileri seçeneklerini sunarak istedikleri giyim, ayakkabısına veya kozmetiğine kadar sitemizde listelerek kullanıcıların daha pratik araştırma fırsatı sunmaktayız.

İndirim Kuponu sayfasına nasıl üye olabilirim? Üyelik için benden herhangi bir ücret talebinde bulunacak mı ?

Anasayfamızın sağ üst köşesindeki "Kuponlarım" menüsünün üstüne geldiğinizde karşınıza aşağıya doğru açılır bir menü olacaktır. Menü üstünde "Giriş Yap/ Kayıt Ol” butonunu göreceksiniz. Kayıt ol sayfamızdan ya da "Facebook ile Giriş Yap" seçenekleriyle kayıt olduktan sonra sitemizde dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

İndirim Kuponlarını kullanmak için üye olmam şart mı ?

Sitemizde kayıtlı olan mağazaların kendilerine ait indirimli alışveriş kuponlarını üye olmadan da kullanabilirsiniz.

Profilimi veya şifremi nasıl güncelleyebilirim?

Sitemiz üzerinde kendi kullanıcı bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra "Ayarlar" linkine tıklayarak yönlendirileceğiniz "Ayarlar" sayfasında istediğiniz şekilde bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

İndirim Kuponun'da listelenen ürünleri nasıl satın alabilirim?

Satın alacağınız ürünün üstünü tıklayarak sizi satıldığı mağazanın sayfasına yönlendirecektir. Yönlendirildiğiniz mağazada size sunulan ödeme seçenekleriyle ürününüzü satın alabilirsiniz.

Yapacağım alışverişlerde kredi kartımı kullanmak zorunda mıyım?

Kredi kartınızı alacağınız ürünün bulunduğu mağazanın alışveriş opsiyonlarına bağlı olabilmektedir. Seçenekler arasında kredi kartı , kapıda ödeme veya havale olarak ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Siteniz güvenli mi?

Sitemizde güçlü 128/256 Bit Şifreleme %100 Browser Uyumluluğu bulunmaktadır. Profil sayfanızdaki bilgilerden başka herhangi bir bilgi tutulmamaktadır.