Setre indirim kuponu

En güncel Setre indirim kuponu ve kampanyalarını takip edin.

Setre İndirim kuponu Benzeri Kampanyalar

Setre İndirimleri Hakkında

Setre indirim kuponları

Setre indirim kuponu nerede kullanılır?

Setre markası 1970 yılında maceraya başlamış ve kendinden sıkça bahsetiren büyük marka haline gelmiştir. Günümüzde tekstilleriyle ürünlerine herkese ulaştırmak için kaliteli ve hizmete verdiği büyük önemle birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Setre markası yıllardır online alışveriş yapan müşterilerine de sepet sırasında Setre indirim kuponu kullanmaları için ücretsiz dağıtım yapmaktadır. Setre indirim kuponu ile birlikte yüzlerce koleksiyondaki kaliteli ürünleri bulunduğu fiyatın daha da altında almanızı sağlamaktadır.

setre indirim kuponu
Setre İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

Setre.com'da alışveriş yapmanız için kullanabileceğiniz setre indirim kuponu için sitemizdeki Setre mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Setre mağazasında güncel indirim kuponu ve özel koleksiyonlarda özel indirim fırsatlarını karşınızda göreceksiniz. Setre indirim kuponu karşınızda görebilmeniz için Kodu Aç ya da Kampanyaya Git butonlarıyla aktif hale getirebilirsiniz. Setre indirim kuponu siz değerli müşterilerine yeni sezon ürünlerinde %50 indirim bunun yanı sıra elbise, mont, kaban, etek, pantolon ürünlerinde sepette 10 TL -200 TL arasında indirim kazanabilirsiniz.

Setre İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Setre.com'da dilediğiniz üründe beden ve adet belirledikten sonra sepete eklemelisiniz. Sağ üst tarafta bulunan sepetim menüsü ile Alışveriş Tamamla dediğinizde direk ürünü satın almaya yönlendirileceksiniz. Satın almadan önce sizden Hediye Çekleri alanına varsa Setre indirim kuponu girmenizi isteyecektir. Bu alana indirim kodunuzu girdikten sonra Ekle butonu ile indirimi aktif hale getirmiş olacaksınız. Aşağıdaki ekranda da dikkat etmeniz gereken kısımlar kırmızı alanlarda gösterilmiştir.

setre indirim kuponu
Setre indirim kuponu süresi bitmediği taktirde sipariş sırasında aşağıdaki ekranda olduğu gibi indirim kısmında kaç TL'lik fırsatdan yararlandığınızı Siparişi Tamamla kısmında görmüş olacaksınız. İndirim kuponlarını süresi bitmeden yakalamak için bizleri takip ederek anında haberdar olabilirsiniz.

setre indirim kuponu

Setre indirimleri hakkındaki yorumlar

Kullanıcı yorumu
gizem

Son Güncelleme: 9.3.2020
İletişim Bilgileri
0850 44 11 065
www.setre.com
musteri[at]setre.com
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
2020 © İndirim Kuponu - Tüm hakları saklıdır.
Hızlı şekilde buradan arama yapabilirsin!
indirim kuponu