Setre İndirim Kodu

En güncel Setre indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
% 10
indirim
Kupon

Hemen üye olun, ilk alışverişinize özel anında %10 indirim kazanın!

SETRE10Kuponu Göster

50 TL
indirim
Kupon

Setre'de yeni sezon yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazanın.

SETRE50Kuponu Göster

% 50
indirim
Kampanya

Stiline uygun modeller Setre'de %50'ye varan indirim fırsatıyla!

Kampanyaya Git

% 50
indirim
Kampanya

Bu kampanya setre.com üzerinde Outlet kategorisinde sepette net %50 indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanyaya Git

Kargo

setre.com üzerinde 150 TL ve üzeri yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Kampanyaya GitSetre markası 1970 yılında maceraya başlamış ve kendinden sıkça bahsetiren büyük marka haline gelmiştir. Günümüzde tekstilleriyle ürünlerine herkese ulaştırmak için kaliteli ve hizmete verdiği büyük önemle birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Setre markası yıllardır online alışveriş yapan müşterilerine de sepet sırasında Setre indirim kuponu kullanmaları için ücretsiz dağıtım yapmaktadır. Setre indirim kuponu ile birlikte yüzlerce koleksiyondaki kaliteli ürünleri bulunduğu fiyatın daha da altında almanızı sağlamaktadır.

setre indirim kuponu
Setre İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

Setre.com'da alışveriş yapmanız için kullanabileceğiniz setre indirim kuponu için sitemizdeki Setre mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Setre mağazasında güncel indirim kuponu ve özel koleksiyonlarda özel indirim fırsatlarını karşınızda göreceksiniz. Setre indirim kuponu karşınızda görebilmeniz için Kodu Aç ya da Kampanyaya Git butonlarıyla aktif hale getirebilirsiniz. Setre indirim kuponu siz değerli müşterilerine yeni sezon ürünlerinde %50 indirim bunun yanı sıra elbise, mont, kaban, etek, pantolon ürünlerinde sepette 10 TL -200 TL arasında indirim kazanabilirsiniz.

Setre İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Setre.com'da dilediğiniz üründe beden ve adet belirledikten sonra sepete eklemelisiniz. Sağ üst tarafta bulunan sepetim menüsü ile Alışveriş Tamamla dediğinizde direk ürünü satın almaya yönlendirileceksiniz. Satın almadan önce sizden Hediye Çekleri alanına varsa Setre indirim kuponu girmenizi isteyecektir. Bu alana indirim kodunuzu girdikten sonra Ekle butonu ile indirimi aktif hale getirmiş olacaksınız. Aşağıdaki ekranda da dikkat etmeniz gereken kısımlar kırmızı alanlarda gösterilmiştir.

setre indirim kuponu
Setre indirim kuponu süresi bitmediği taktirde sipariş sırasında aşağıdaki ekranda olduğu gibi indirim kısmında kaç TL'lik fırsatdan yararlandığınızı Siparişi Tamamla kısmında görmüş olacaksınız. İndirim kuponlarını süresi bitmeden yakalamak için bizleri takip ederek anında haberdar olabilirsiniz.

setre indirim kuponu

Son güncelleme: 05.01.2022 20:54