Setmoda indirim kuponu

En güncel Setmoda indirim kuponu ve kampanyalarını takip edin.

Setmoda İndirim kuponu Benzeri Kampanyalar

Setmoda İndirimleri Hakkında

Setmoda indirim kuponları

Setmoda indirim kuponu nerede kullanılır?

Setmoda, kullanıcılarına hazır kombinler ve aynı zamanda genç kızların kendi kombinlerini yaratmak için tüm ürünleri gözler önüne sermektedir. Setmoda markası 7/24 genç ekip kadrosuyla birlikte büyük hizmet veriyor. Müşterilerine uygun ve kaliteli ürünlere sahip olmaları için Setmoda indirim kuponu, promosyon kodu, hediye çekleri dağıtmaktadır. Kullanabileceğiniz indirim kodları sadece indirimsiz ürünlerde geçerli olmaktadır. Setmoda indirim kuponu online siparişlerde geçerli olup ve sizlere belirli oranda indirim sağlayarak almanızı sağlıyor.

Setmoda İndirim Kodu Nasıl Alınır ?

Setmoda mağazasında kullanabileceğiniz indirim kuponu ve kampanyalarda Kodu Aç butonuyla karşınıza çıkan ekranda kodu Kopyala butonu ile birlikte sahip olabilirsiniz. Setmoda indirim kuponu ile sipariş veren kullanıcılarına Kargo bedava, 2. ürüne %30 indirim, 100 TL'lik alışveriş 20 TL indirim kazanmanıza olanak sağlar. Bu avantajı sağlayan Setmoda markası sayesinde binlerce güzel ürünleri uygun fiyata alarak tasarruf etmeniz mümkün oluyor.

Setmoda İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Setmoda'da online ürün satın alırken istediğiniz ürünleri sepete ekleyip ve elde etmiş olduğunuz Setmoda indirim kuponu satın almadan önce sizden İndirim Kuponunuz alanına eklemenizi isteyecektir. Eğer Setmoda indirim kodu halen geçerliyse sepette anında alacağınız tutarın altında ödeme yapacağınızı göreceksiniz. Sonraki alışverişlerde setmoda indirim kuponu şansından yararlanmak için Setmoda markasını sitemiz üzerinden takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

Setmoda indirimleri hakkındaki yorumlar

Son Güncelleme: 10.6.2017
İletişim Bilgileri
444 1 477
www.setmoda.com
info[at]setmoda.com
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
2019 © İndirim Kuponu - Tüm hakları saklıdır.
Hızlı şekilde buradan arama yapabilirsin!
indirim kuponu