Matmazel İndirim Kodu

En güncel Matmazel indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

Kargo

Matmazel Ücretsiz Kargo

150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Kampanyaya GitMatmazel İndirimleri Hakkında

Matmazel indirim kodu nerede kullanılır?

Matmazel 1991 yılında Ankara'da kurulmuş ve ilk günden bu yana moda severler tarafından ilgi ve beğeniyle takip edilmeyi başarmıştır. Matmazel, hizmet anlayışını 'Günün modasını yakalamaya çalışmaktan ziyade, modaya kendi çizgisi ve tasarımlarıyla yön verme' olarak belirlemiştir. Çanta, cüzdan, valiz ve aksesuar kategorilerinde özgün ürünleriyle herkesin kendine göre bulabileceği bir ürün çeşitliliğine sahip olan Matmazel firması yaptığı kampanyalarla da müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Matmazel indirim kodu kampanyaları ile bu avantajlardan faydalanmanız mümkün. Ücretsiz kargonun yanı sıra, valizlerde 250 tl'ye 50 tl, 500 tl'ye 125 tl indirim kazanabilirsiniz. Bunun için indirim kuponu adresimizdeki Matmazel indirim kodunu aktif edip Matmazel alışverişleriniz kullanmanız yeterli olacaktır.


Matmazel İndirim Kodu İle Çantalar Artık Çok Daha Uygun

Matmazel mağazalarında çanta seçiminizi yaptıktan sonra sepete ekleyerek üyelik bilgilerinizle giriş yapmalısınız.

Sepet sırasında VARSA KUPON KODUNU GİRİNİZ alana aktif edilen Matmazel indirim kodunu girerek KUPONU UYGULA butonuyla aktif hale getirmelisiniz.

Aktif hale getirilen kupon sayesinde sepetinizdeki toplam tutar alanında kaç TL'lik indirim kazandığınızı anında görmüş olacaksınız. Bu sayede konsept giyiminizde çanta aksesuarlarınız çok daha uygun fiyatlarla tamamlamış olacaksınız.


Bu ve daha fazla indirimden haberdar olmak ve avantajları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın. Keyifli ve avantajı bol alışverişler dileriz.

Son güncelleme: 10.03.2021 20:57