Markafoni indirim kodu

En güncel Markafoni indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

Markafoni İndirim kodu Benzeri Kampanyalar

Markafoni İndirimleri Hakkında

Markafoni indirim kodları

Markafoni indirim kodu nerede kullanılır?

5 milyon kullanıcısı ile günümüzde en büyük e-ticaret alışveriş sitelerinden biridir. Tolga Tatari, Ahmet Sarı ve Sina Afra tarafından kurulan marka, yola 4 kişi ile çıkmış ve günümüzde 250 kişilik kadroya ulaşmıştır. Çok sayıda marka ile de çalışan Markafoni, 1200 yerli marka ve 900 yabancı marka ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Dünyaya açılan marka Avusturalya, Yunanistan, Güney Kore ve Ukrayna gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. Türkiye sektöründe söz sahibi olan marka en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Yurt dışına açılan ilk Türk e-ticaret alışveriş adresi olan markafoni.com öze kampanya ve fırsatlarla müşterilerinin gözünde saygınlığı giderek artıyor.

Alışveriş sitesi ile alışverişin keyfini yaşatan Markafoni, web adresinde kampanyalar başlığı ile fırsat ürünlerini kullanıcılarına sunuyor. Kadın başlığı altında özel markaların özel konseptlerini bir araya getiren markafoni Erkek menüsü içinde ise özel markaların erkek konseptlerini kullanıcılarına sunuyor. Giyim başlığı, Aksesuar başlığı, Bebek Çocuk, Çanta Ayakkabı, Kozmetik ve Outdoor başlıkları ile de alışveriş keyfini doyasıya yaşatıyor. Mobil uygulamalar ile de bu seçeneklerle kullanıcılar bu seçenekler avucunun içine geliyor.

Markafoni indirimleri hakkındaki yorumlar

Kullanıcı yorumu
gizem

Son Güncelleme: 22.1.2020
İletişim Bilgileri
0212 789 49 20
www.markafoni.com
destek[at]markafoni.com
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
2020 © İndirim Kuponu - Tüm hakları saklıdır.
Hızlı şekilde buradan arama yapabilirsin!
indirim kuponu