Loft İndirim Kodu

En güncel Loft indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

% 30
indirim
Kampanya

%30 Loft İndirim Kampanyası

Loft Erkek Şortlarda %30'a Varan İndirim!

Kampanyaya Git

% 50
indirim
Kampanya

%50 Loft İndirim Kampanyası

Loft Fırsat Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Kampanyaya Git

Kargo

Loft Ücretsiz Kargo

150 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo ücretsiz!

Kampanyaya GitLoft İndirimleri Hakkında

Loft indirim kodu nerede kullanılır?

Loft markası günümüz boyunca kendine özgün tasarımlarla piyasanın nabzını tutmuş ve renkli kaliteli ürünleriyle efsane olmayı başarmıştır. 1990 yılından beri tarzını hiç bozmamış, dinamik genç kadrosuyla, risk almaktan hiçbir zaman çekinmemiş ve sürekli kendini yenileyerek bugünlere gelmeyi hak ettiğini söyleyebiliriz. Loft, samimiyet ve hoşgörüye dayalı bir iletişim bulunuyor. Bu iletişimle her zaman müşterilerin gönlünde taht kurmuş ve bununla birlikte onlarda güven sağlamıştır. Bütün ürünlerinde online ve şubeleriyle satışını sürdürmektedir. Ürünlerini online sipariş veren müşterilerine özel Loft indirim kodu dağıtmaktadır. Loft indirim kodu sayesinde binlerce kaliteli ve şık ürünlerde avantajlı fiyata satın alabiliyorsunuz.

Loft indirim kuponu hangi ürünlerde kullanılır ?

  • Pantolon
  • Gömlek
  • Kazak
  • Ceket
  • Yelek
  • Mont
  • Kaban
  • AksesuarlarLoft İndirim Kuponu, Loft Hediye Çeki ve Kampanya Fırsatlarına Nasıl Sahip Olabiliriz?


Loft mağazalarında fırsat ürünlerinde siparişlerde ekstra indirim kazanmak istiyorsanız, sitemizde Loft markasına ait mağazayı ziyaret etmeniz gerekiyor. Ziyaret edeceğiniz sayfada Loft.com.tr'de ya da birçok alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz hediye çekleri ve kampanya fırsatlarını burada bulabileceksiniz. Loft mağazasındaki kampanyaları Kodu Aç diyerek aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Butonu tıklar tıklamaz karşınızda Loft indirim kodu hemen belirecektir. Kodu hemen kopyala diyerek elde etmiş olacaksınız . Promosyon kodu veya hediye çeki sayesinde siparişlerde 50 TL, 100 TL ya da 1 alana 1 bedava kampanyalarına sahip olabilirsiniz.Loft İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Loft ile online sipariş vermek üzere dilediğiniz kategorilerdeki satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyip satın alma kısmına ilerlemelisiniz. Ürünüzü satın almadan önce sepet sırasında İndirim Kodu alanına sitemizde kopyaladığınız indirim kuponunu bu alana eklemelisiniz. Ekledikten sonra kupon kodunu aktif hale getirmek için KULLAN butonu ile etkin hale getirmelisiniz. İndirim kodu süresi devam ettiği müddetçe Toplam Tutar kısmında kodun değeri kadar indirim kazanmış olacaksınız. Bizleri takip ederek güncel aktif kuponlara ulaşabilirsiniz.

Son güncelleme: 22.05.2021 13:23