Lacoste indirim kodu

En güncel Lacoste indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

Lacoste İndirim kodu Benzeri Kampanyalar

Lacoste İndirimleri Hakkında

Lacoste indirim kodları

Lacoste indirim kodu nerede kullanılır?

Lacoste firması ilk olarak Rene Lacoste'nin tenis maçında giydiği ve timsah logolu olan gömleği lacoste indirim kodu kapsamında üretmeye başlamıştır. Zamanla tenis gömleğine ilave olarak golf ve yelkencilik gömleklerinin üretimine de başlamıştır. 1951 yılından sonra ise tek renk ve tek tip üretimden çıkan Lacoste, beyaz renkten daha canlı ve farklı renklerde ürünler üretmeye başlamıştır. Bu ürünlerin hepsine de lacoste indirim kodu kampanyası sunmuştur. Bu sayede de kısa sürede adını duyurarak çok büyük bir gelişme göstermiştir.

1952 yılında üretilen gömlekler Amerika Birleşik Devlet'ine de lacoste indirim kuponu ile ihraç edilmeye başlanarak yüksek sınıfın giyimini etkilemeyi başarmıştır. Lacoste tişörtlerinin kalıpları, eski zamanlardan bu yana hiç değiştirilmemiştir.

Lacoste

Lacoste Tasarruf Rehberi

Lacoste İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Lacoste lakabı 'timsah' olarak piyasada yer almaya başlamıştır. Türkiye'de neredeyse bütün Avmler'de mağazalarda bulunuyor. Kısa bir sürede büyük marka haline gelen Lacoste müşterilerine kaliteli ayakkabı, gömlek, polo ve aksesuarlarıyla hizmet vermektedir. Ürün kalitesini her sezon yenileyerek ve kendilerini müşterilerini memnun etmek için varolan güçleriyle çalışmaları göz dolduruyor. Online alışverişlerinde de yine sizleri Lacoste indirim kodu ile daha uyguna alışveriş yapmanızı sağlıyor.

lacoste logo

Lacoste İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Sitemiz üzerinden Lacoste İndirim Kodu (yönlendirileceksiniz) mağazasında listelenen kupon kodu ile ve indirim kampanyalarında 'Kodu AÇ' diyerek kodunuzu elde edersiniz. Aşağıdaki ekran görüntüsünde de bunu görebilirsiniz.

lacoste indirimleri

Kodu aç butonu ile birlikte karşınıza gelen bu ekranda 'Kopyala' butonuyla kodunuzu kopyalamış olursunuz. Alışveriş sırasında bu kod ile indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Lacoste indirim kodu olmadığı durumlarda kampanyaları tıklayıp 'Mağazaya Git' dediğinizde yine indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

lacoste indirim kodu

Lacoste İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Locoste online alışverişinizde günlerdir aradığınız ürünü sepete eklemelisiniz. Siparişinizi tamamlamadan önce kayıt olma işlemeni tamamlamanız gerekmektedir. İndirimkuponu.com.tr üzerinden mağazaya git dediğinizde hem promosyon indirimi hem de kupon kodu ile indirim kazanırsınız.

lacoste indirim

Sitemiz üzerinden kopyaladığınız Lacoste indirim kodu'nu 'Çek / Promosyon numaranız var mı?' alanını tıkladıktan karşınıza gelen 'Promosyon Kodu' Alanına kodu kopyalayarak siparişi onayla butonuna tıklamalısınız.

lacoste sepette indirim

Bütün bu işlemler eksiksizgerçekleştirildiğinde promosyon indirimi ve sipariş vereceğiniz ürünü %15 daha eksta indirim kazanarak alabiliyorsunuz. Bu fırsatları takip ederek sizde alışverişinizi daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Lacoste indirimleri hakkındaki yorumlar

Kullanıcı yorumu
gizem

Son Güncelleme: 23.8.2019
İletişim Bilgileri
444 3736
lacoste.com.tr
mh[at]erenperakende.com
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
2019 © İndirim Kuponu - Tüm hakları saklıdır.
Hızlı şekilde buradan arama yapabilirsin!
indirim kuponu