,

Kullanım Koşulları

indirimkuponu.com.tr adresinde hizmet vermekte olan İndirim kuponu servisini kullanarak aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız:

  1. indirimkuponu.com.tr, online alışverişi ucuzlatan kupon, indirim, kampanya ve promosyon haberlerini internet toplumuna fayda yaratmak amacıyla bir araya getiren ve yayınlayan ücretsiz bir internet servisidir.
  2. indirimkuponu.com.tr  bir e-ticaret sitesi değildir ve kesinlikle hiçbir şey satmamaktadır
  3. indirimkuponu.com.tr   yer alan tüm mağaza bilgileri, ilgili mağazaların internet sitelerinden derlenmiş ve indirimkuponu.com.tr kullanıcılarına sunulmuştur. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili mağazanın sorumluluğunda olup, indirimkuponu.com.tr sadece bilgilerin kolay kullanım için tekrar yayımlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca, mağaza bilgilerinde meydana gelebilecek değişiklikler, ilgili mağazanın kendi internet sitesinde duyurulmuş olmasına rağmen indirimkuponu.com.tr  henüz yansımamış olabilir. Bu nedenle her zaman ilgili mağazanın kendi internet sitesindeki bilgiler esas alınmalıdır. indirimkuponu.com.tr bu bilgilerin doğruluğu veya güncelliği hakkında herhangi bir garanti vermemekte ve sorumluluk almamaktadır.
  4. indirimkuponu.com.tr yer alan tüm kampanyalar, ilgili mağazalar tarafından düzenlenmektedir. Bu kampanyaların geçerliliği, koşulları, süreleri ve diğer şartlar ilgili mağazalar tarafından düzenlenmektedir. Kampanyanın geçerli olmaması, süresinin dolması veya değiştirilmesi, geçerli olduğu ürünler gibi konularda İndirimkuponu.com.tr herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kampanyalarla ilgili herhangi bir soru veya şikâyet olması halinde, ilgili mağazanın müşteri hizmetleri servisiyle iletişim kurulması gerekmektedir.
  5. indirimkuponu.com.tr, mağaza seçiminde ilgili mağazaların güvenilirliği konusunda elinden gelen özen ve dikkati göstermektedir. Ancak indirimkuponu.com.tr yer alan mağazalardan alışveriş yapma kararı, kullanıcının kendisine aittir. Alışverişle öncesi veya sonrasında herhangi bir sorun veya şikâyet ortaya çıkması halinde, kullanıcının ilgili mağaza ile iletişim kurması gerekmektedir. indirimkuponu.com.tr bu tür durumlarda herhangi bir sorumluluk taşımadığı gibi, kullanıcı ile mağaza arasındaki iletişim konusunda da yetkili veya sorumlu değildir.
  6. indirimkuponu.com.tr isim, logo, reklam medyası gibi unsurlarıyla yer verilen mağazalarla bazı kampanyalarda isim, logo ve diğer unsurlarıyla yer verilen markaların her türlü hakları ilgili şirketlere aittir.
  7. indirimkuponu.com.tr ziyaretçilerini tanımak, yapılan işlemleri ve izlenen sayfaları tespit etmek ve kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla cookie dosyaları kullanabilir.
  8. indirimkuponu.com.tr kullanım koşullarını önceden haber vermeksizin, istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Uygun görüldüğü takdirde sitenin herhangi bir yerinde veya görünümünde veya metinlerinde veya koşullarında site ziyaretçilerine bildirerek veya bildirmeden değişiklikler yapılabilir.
  9. indirimkuponu.com.tr servisini kullanan üye yukarıda açıklanan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.