Kodris indirim kuponu

En güncel Kodris indirim kuponu ve kampanyalarını takip edin.

Kodris İndirim kuponu Benzeri Kampanyalar

Kodris İndirimleri Hakkında

Kodris indirim kuponları

Kodris indirim kuponu nerede kullanılır?

Kodris.com geleceğimizin çocuklarına online görsel ve uygulamalı olarak kodlama eğitimler vermektedir. 8-16 yaş aralığındaki çocuklara pratik uygulamalar sayesinde anlayabilecekleri şekilde kodlamayı en kolay biçimde öğretiyorlar. Bu şekilde hem geleceğe bir adım önde başlamış oluyorlar ve aynı zamanda algoritma yapısına hakim olarak kendi fikirlerini hayata geçirmelerinde yardımcı rol olmaktadır. Kodris ile bireysel ve kurumsal olarak eğitim almak isteyen kişiler kodris indirim kuponu sayesinde belirli bir miktar indirim kazanarak çok daha uygun bir şekilde satın alabiliyorlar.


Kodris İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır ?

Öncelikli olarak bireysel ya da kurumsal kaydınızı oluşturmanız gerekmektedir. Kaydınız oluşturduğunuz andan itibaren, sitemizdeki Kodris.com sayfasında ekli olan kodris indirim kuponu ve kampanyaları butonlar aracılığıyla aktif hale getirmelisiniz. Aktif hale getirilen her bir kampanya size özel indirim şansı sunacaktır.

Kampanya daha sonrasında kodris.com sitesi üzerinden satın aldığınız eğitimin ödemesini yapmadan önce sizden istenilen kupon kodunuz alanına ekleyip Uygula dediğiniz andan itibaren eğitim ücreti kupon kodunun değeri kadar düşmüş olduğunu göreceksiniz. Bir sonraki kayıt yenileme sürecinde de bizlere takip ederek kodris indirim kuponu fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Kodris indirimleri hakkındaki yorumlar

Kullanıcı yorumu
gizem

Son Güncelleme: 22.1.2020
İletişim Bilgileri
(0312) 939 85 32
www.kodris.com
info[at]kodris.com
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
2020 © İndirim Kuponu - Tüm hakları saklıdır.
Hızlı şekilde buradan arama yapabilirsin!
indirim kuponu