Hotiç İndirim Kodu

En güncel Hotiç indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

Kargo

Hotiç Ücretsiz Kargo

Tüm ayakkabı modellerinde kargo ücretsiz.

Kampanyaya GitHotiç iletişim bilgileri:

0850 288 44 82
www.hotic.com.tr

Hotiç Ödeme seçenekleri:

  • Kredi Kartı
    • Visa / Visa Electron
    • MasterCard
    • American Express
  • Havale / EFT
Mağazaya Götür

İlgili Kategoriler

Hotiç İndirimleri Hakkında

Hotiç indirim kodu nerede kullanılır?

Hotiç uzun yıllardır erkek, kadın ve çanta aksesuarda modern yaşama uygun konseptle ve uygun fiyatla herkese hitap etmektedir. Stillerde kullanılan kaliteli malzemelerinde her zaman doğal dikimden yana olmaktadır. Bu yüzden kalitesini daha fazla ön plana çıkartmış ve kendinden de ödün vermediğinden şuanki büyük prestijli marka konumuna gelmiştir. Hotiç markasında alışveriş yaparken size nasıl sipariş vermeniz gerektiğini ve nasıl uygun fiyata alınabileceğinden bahsetmek istiyoruz. Online siparişlerde Hotiç indirim kodu kullanmanızda hme uygun fiyata alabiliyorsunuz hemde tasarruf etmiş oluyorsunuz. Hotiç indirim kodu sadece ve sadece online siparişlerde geçerli olup, belirli sürelerde bu fırsatı yakalayıp alışveriş yapmanız gerekiyor.

hotic.com.tr

Hotiç İndirim Kuponu Hangi Ürünlerde Kullanılabiliyor?

Hotiç indirim kodu
, tüm Kadın, Erkek, Çanta ve aksesuarlarda kullanılabiliyor. Fakat indirim kodu kullanırken nadirde olsa belirli limit üstü alışverişlerde geçerli olabiliyor. Bu nedenle kullanmadan önce hangi kategorilerde ve ne kadarlık harcamalarda geçerli olduğunu sitemizdeki Hotiç mağazasında açıklama kısımlarındaki talimatlara dikkat etmelisiniz.

Hotiç İndirim Kuponu ile Hangi Kampanyalardan Fayda Sağlayabiliriz ?

Hotiç kampanyalarında kargoya herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Bunun dışında yeni sezon ürünlerinde, 21 Aralık uzun gece kampanyası, Single day, Black friday gibi kampanyalarda Hotiç indirim kodu kullanabiliyorsunuz. İndirim kuponu, size bu fırsatlarda online siparişlerde çeşitli ürünlerde etiket fiyatının altında almanızı sağlamaktadır.

Hotiç İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır ?

Hotiç indirim kodu kullanırken öncelikle bir kaç detaya değinmek istiyoruz. İndirim kuponu bazen Trendyol, Morhipo gibi alışveriş sitelerinde de kullanılabilmektedir. Sepete eklediğiniz ürünleri satın alırken iletişim bilgilerinizi girmeden önce sepette indirim kodunuz varsa eklemenizi isteyecektir.

Altaki ekranda da görüldüğü gibi Hediye Çeki ve İndirim Kuponu alanı bulunmaktadır. Hediye çeki ilk üyelikle veya belirli özel günlerde sistem tarafından size özel olarak aktif edilmektedir. Bunun harici durumda sitemizde indirim kuponu kodu temin ederek kupon kodu alanına ekleyip uygula diyerek aktif hale getireceksiniz.

hotiç indirim kodu

İndirim kuponunu ekledikten hemen sonra aktif ettiğinizde aşağıda kırmızı alanda görüldüğü gibi ürün fiyatının anında düşmüş bir şekilde görmüş olacaksınız.

hotiç indirim kodu

Son güncelleme: 29.06.2021 02:16