Hotels İndirim Kodu

En güncel Hotels indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

İçerik bulunamadı

Bu mağazaya ait kampanya veya indirim kuponu bulunmuyor.Konaklama alanında en popüler web sitelerinden biri olan Hotels.com en çok tercih edilenler arasında. Kısa bir haftasonu tatili, iş seyahati veya balayı... İnsanların konaklama ihtiyaçları için doğrudan fiyatları incelediği Hotels, benzersiz fırsatları kullanıcılarının ayağına getiriyor. Kalacağınız yer şehir merkezine yakın mı? Yakında toplu ulaşım istasyonu/durağı var mı? Kalacağınız yerin etrafındaki tarihi ve turistik mekanlar neler? Bütün bu bilgileri Hotels.com üzerinden yapacağınız rezervasyonlardan görebilir, bunlara göre seçiminizi yönlendirebilirsiniz.

Hotels.com'dan rezervasyon yaptığınızda rezervasyonunuz için endişelenmenize gerek yok! Yerel işletme ile yaşadığınız en ufak bir problemde Hotels destek hattı'nı 7/24 arayabilir ve Türkçe hizmet veren operatörlere probleminizi belirterek en kısa sürede probleminizi çözebilirsiniz. Unutmayın, rezervasyonunuz her zaman Hotels.com güvencesi altında.

Hotels Rewards Programı

Hotel Rewards programı, Hotels'in müşterilerine sunduğu ve bedava geceler kazanabileceğiniz bir program. Konakladığınız bir mekan eğer Hotels Rewards programına üye bir işyeri ise bu konaklamanızdan bir puan toplarsınız. Toplam puanlarınız 10'a ulaştığında ise ücretsiz bir gece kazanırsınız. Hotels Rewards programıyla puan biriktirmek için bir indirim kuponu kullanmamanız gerekiyor. Eğer rezervasyonunuzda bir indirim kuponu/kodu kullanırsınız, konaklamanızdan puan toplayamazsınız.

Ücretsiz Kazandığım Gecey Her Yerde Kullanabilir Miyim?

Konakladığınız 10 mekanın fiyatlarının ortalaması belirlenir ve ücretsiz gecenizi bu rakamla konaklayabileceğiniz bir yerde harcayabilirsiniz. Eğer mekanın bir gecelik fiyatı biriktirdiğiniz 10 konaklamanın ortalamasından yüksekse, maalesef ücretsiz gece hakkınızı burada kullanamazsınız.

Hotels İndirim Kuponunu Nerede Bulabilirim?

Hotels.com web sitesinde kullanabileceğiniz indirim kuponlarına web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Faydalanmak istediğiniz kampanyanın üzerine tıklayarak, açılan pencere üzerinden "Mağazaya Git" linkini takip edin. Eğer kampanya bir kod gerektiriyorsa pencerede açılan kodu kopyalamayı unutmayın.

hotels indirimleri

Hotels.com'da ne tür indirimler bulabilirim?

  • Kısa şehir tatilleri.
  • Türkiye'nin her köşesindeki otellerde uygun fiyat indirimleri.
  • Her mevsimde yapacağınız online siparişlerde %40'a varan indirimler
  • Toplu etkinlik aktivitelerinde online işlemlerinizde %30 indirim kazanma fırsatı.

Tatil ve iş seyahati konaklamalarınızda kullanabileceğiniz indirim kuponları ile masraflarınızı epey azaltmanız için Hotels indirim kuponlarından faydalanmayı unutmayın! Düzenli olarak Hotels kampanyalarını bu sayfada sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Son güncelleme: 23.03.2021 16:05