Home Store indirim kuponu

En güncel Home Store indirim kuponu ve kampanyalarını takip edin.

Home Store İndirim kuponu Benzeri Kampanyalar

Home Store İndirimleri Hakkında

Home Store indirim kuponları

Home Store indirim kuponu nerede kullanılır?

Akmerkez'de 1980 yılında ilk mağazasını açarakç moda, dekorasyon ve yeme içme alanında faaliyetlere başlayan Home Store, cafe ve mağaza içi konsepti aynı anda uygulayan ilk firmadır. Şu anda 21 mağaza ile hizmet veren firma, özel koleksiyonları ile de büyük beğeni kazanıyor.

Kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuar ürün seçenekleri ile göz dolduran homestore.com.tr, kadınların büyük ilgisini çekmektedir. İtalya'da bizzat Levent Perso tarafından hayat bulan koleksiyonlar, Türkiye'de kadınların zevkine sunuluyor. Birbirinden şık ve zarif ayakkabı modelleri bulunan firmanın, son derece kaliteli tasarımları mevcut. Ayakkabı modeline uygun olarak kombinlenebilecek çantalar da, son derece iyi bir zevkin ürünü. Süveterden hırkaya, yelekten trikoya birçok kıyafet bulmak mümkün. Elbise ve eteklerin cazibesine kapılmamak adeta imkansız. Oldukça zarif, bir o kadar da şık elbise ve eteklerle, çok güzel aksesuarların olduğu ürünler, oldukça kaliteli bir görünüşe sahipler.

Günlük kıyafetlerin yanı sıra, özel günlerde de giyilebilecek ürünler bulmak mümkün. Her biri, adeta ince bir zevkin ürünü. Dış giyim olarak bulabileceğiniz mont ve kabanlar, son derece şık. Firmanın, güvenli alışveriş imkanı sunan alt yapısı ve sistemi de bulunmaktadır.

Home Store indirimleri hakkındaki yorumlar

Kullanıcı yorumu
gizem

Son Güncelleme: 22.1.2020
İletişim Bilgileri
0 (216) 561 04 37
www.homestore.com.tr
info[at]homestore.com.tr
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
2020 © İndirim Kuponu - Tüm hakları saklıdır.
Hızlı şekilde buradan arama yapabilirsin!
indirim kuponu