Flo İndirim Kodu

En güncel Flo indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
20 TL
indirim
Kupon

Flo'ya hemen üye olun ilk alışverişinizde 20 TL indirim sağlayan kupon kodu kazanın!

Üye OlKuponu Göster

Kargo

Flo'da 200 TL ve üzeri sepet alışverişinize kargo ücretsiz.

Kampanyaya Git

% 40
indirim
Kampanya

Seçili Outlet ürünlerinde sepette %40'a varan indirim fırsatı!

Kampanyaya Git

% 50
indirim
Kampanya

Yeni sezon Nike, Kinetix, Polaris gibi dünyaca ünlü markalarda %50'ye varan indirim!

Kampanyaya Git

% 60
indirim
Kampanya

Spor ürünlerinde %60'a varan fırsatlarla rahatlığı keşfedin!

Kampanyaya GitFlo, Türkiye'nin birçok yerinde ve Dünya'nın bazı bölgelerinde birçok mağaza açarak hizmet vermeye devam etmektedir. Firma, ulusal ve uluslararası piyasada etkin ve verimli bir şekilde çalışabilmek için kendi uzmanlık alanı içinde, yöntemlerini devamlı suretle geliştirmeye çalışmakta ve sektörüne öncülük yapma gayreti göstererek Türkiye'nin güvenilen ve saygı duyulan bir markası olmaya çalışmaktadır. Ayrıca müşterilerini memnun etmek için Flo indirim kodu kampanyaları düzenlemektedir. Ürün kalitesini sürekli geliştirmek, müşteri taleplerini mümkün olduğunca karşılamak Flo'nun en önemli amacıdır. Flo indirim kodu uygulaması müşterilerine sunduğu hizmetler arasında önemli bir yer tutar. Müşteri sadakati ve samimiyetine önem veren şirket, müşterilerinin Flo indirim kodu ile kendilerinden alış veriş yapmasından mutluluk duymaktadır.

flo.com.tr

Flo indirim kuponu bizlere ne gibi avantaj ve indirim sağlar?

Flo indirim kuponu tüm Flo ürünlerinde geçerli olan bir kampanyadır. Tüm Flo ürünlerinde indirim ve fırsat sunan Flo indirim kuponu kullanarak kullanmayanlara nazaran büyük indirim şansı elde edebilirsiniz. Sizlere kampanyaya göre %20, %30 hatta %50'ye varan indirimlerle beğendiğiniz ayakkabıları hiç düşünmeden almaya yöneltecek.

Flo İndirim Kodu, Flo İndirim Kuponu Nasıl Alnır?

Ziyaret ettiğiniz Flo mağazasında birbirinden farklı indirim sağlayan kupon ve kampanyaları anında karşınızda göreceksiniz. Flo indirim kodu aktif edilirken Kodu Aç ya da Kampanyaya Git seçenekleri tıklanarak ve daha sonrasında karşınıza çıkacak olan ekranda kodunuzu kopyalamalısınız. Kopyalanan her indirim kodu size belirli harcamalarda belirli miktarlarda indirim sağlayacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken noktaysa, ne kadarlık harcama ve hangi sürelerde geçerli olduğunu tespit etmelisiniz.

flo indirim kodu

Flo İndirim Kodu, Flo İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Flo indirim kodu, seçmiş olduğunuz bot, spor, günlük ayakkabı modellerinde sipariş için teslimat bilgileri ve ödeme bilgileri girilmeden önce sizden Kampanya kodunuz var mı? seçeneği sunulmaktadır. Ekranda da görüldüğü gibi kırmızı alanı tıkladığınızda sitemiz üzerinden temin ettiğiniz Flo indirim kodu bu alana eklenerek UYGULA ile aktif edilmelidir.

flo indirim kodu nasıl kullanılır
İndirim kuponu süresi geçerli olduğu müddetçe görseldekikırmızı alanda görüldüğü gibi ne kadarlık bir indirim sağlandığını hemen görmüş olacaksınız. Bu durumların gerçekleşmediği durumlarda ya geçersiz ya da belirli limit üzerinde sipariş verilmemiştir. Bu kampanya fırsatları sayesinde ayakkabı siparişleriniz oldukça uygun fiyatlarla satın almış ve tasarruf etmiş olacaksınız. Size alışverişinizde mutluluklar dileriz.

Flo indirim kodu sepet

Son güncelleme: 04.01.2022 21:41