Evidea İndirim Kodu

En güncel Evidea indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

% 20
indirim
Kampanya

%20 Evidea İndirim Kampanyası

Bütün kategorilerde aradığınız fırsat ürünlerinde %20'ye varan indirimli fiyatları kaçırmayın!

Kampanyaya Git

% 50
indirim
Kampanya

Evidea Club İndirimlerini Keşfet

Evide Club üyesi olun alışverişlerde özel avantajlı indirimleri ilk siz keşfedin!

Kampanyaya Git

% 10
indirim
Kampanya

%10 Evidea İndirim Kampanyası

2500 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette %10 indirimlerle sizleri bekliyor.

Kampanyaya Git

% 80
indirim
Kampanya

Evidea 365 Gün Uygun Fiyat

Kendi eviniz için kaliteli ürünlerde 365 Gün uygun fiyatlarla Evidea'da!

Kampanyaya Git

Kargo

Evidea Ücretsiz Kargo

Evidea'da tüm siparişlerinize kargo ücretsiz.

Kampanyaya GitEvidea İndirimleri Hakkında

Evidea indirim kodu nerede kullanılır?

Evidea, Türkiye'nin ilk ev araç gereçlerinde en önemli sitesi olduğunu söyleyebiliriz. Kuruluş süresince Timur Tandoğar ve Tuğberk Keselioğlu'nun birlikteliğiyle ortaya çıkmış ve kurulmadan önceki dönemde 2 sene boyunca sektörle alakalı fizibilite çalışmaları gerçekleştirmişler. İlk malzemem.com olarak faaliyet gösterirken, daha fazla hedef kitleye hitab etmek için yeni bir isim olan Evidea olarak değişmiştir. Evidea markası ilk yatırım sürecinde araştırma yaparken zaten kendini sektörde iyi işler yapmayı başarmış ve stratejik anlamda da emin adımlarla yürüdüğünü gösterirken ispatlamıştır. Şuanki Evidea markası kullanıcılarına her zaman kaliteli hizmet, memnuniyet ve uygun fiyatla satış yaparak güven bağını tamamen sağlamıştır. Bunun yanında Evidea.com'da müşterilerinin alışveriş sırasında Evidea indirim kodu da kullanabiliyorlar. Evidea indirim kodu nedir peki? Size ev malzemelerinde sepette birbirinden çeşitli indirim fırsatları sağlıyor.

evidea

Evidea İndirim Kuponu Hangi Fırsatları Bize Sağlıyor?

Siz değerli kullanıcılarına belirli tutar üzeri harcamalarda 500 TL'ye kadar indirim olanaklarından yararlanabiliyorsunuz. Bunların dışında ücretsiz kargo olanakları, belirli ürünlerde sepette %25 indirim, yatak odası ürünlerde %75 indirim ya da Evidea'da 150 TL üzeri alışveriş yaptığınızda Flo'da geçerli 20 TL değerinde indirim kuponu imkanlarına sahip olabiliyorsunuz. Bu sadece online alışverişlerde geçerli olmaktadır. Online siparişlerde hiç kimsenin sunmadığı fırsatları Evidea markası sizlere bu avantajları sağlıyor.

Evidea İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Evidea ile alışveriş yapmadan önce sitemizde Evidea indirim kodu için mağazayı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Evidea mağazasında listelenen evidea indirim kodu, evidea hediye çeki, evidea kupon kodu ve evidea indirim kampanyalarını göreceksiniz. Bu fırsatları Kodu Aç butonlarına tıklayarak, sonrasında karşınıza indirim kodu gelecektir. Kopyala ile de indirim kuponunu elde etmiş olacaksınız.

Evidea.com'a mutfak gereçlerinden satın almak istediğiniz, ihtiyacanız olan gereçleri sepete ekle butonuna tıklamalasınız. Eklemek istedikleriniz bittikten sonra Evidea indirim kodu kullanmak üzere sepetim kısmına ilerleyebilirsiniz.

evidea indirimleri
Aşağıda sıralanan görsel talimatları dikkatlice takip ediniz.

  • Hediye çeki kullanmak için tıklayınız kısmını tıkladıktan sonra aşağıdaki ekran gelecektir. Bu alana indirim kodunuzu ekleyip kullan ile aktif hale getirmelisiniz.


evidea indirim kodu

  • Eğer indirim kuponu geçerliliği devam ediyorsa aşağıda görmüş olduğunuz kırmızı alanda kupon kodunun değeri kadar indirim sağlanacaktır.

evidea sepette indirim

Evidea sitesinde alışveriş yapmadan önce mutlaka sitemizdeki kampanyaların açıklama kısımlarını okumanızı öneririz. Çünkü kampanyalar belli limit üzeri alışverişlerde veya belirli ürünlerde geçerli olmaktadır. Sizlere mutlu keyifli alışverişler dileriz.

Evidea İndirim Kodu Kullanarak Ne Gibi Fırsatlar Elde Ederim?

Öncelikle indirim kuponu kampanyalarından mutlaka faydalanmanız gerektiğini özellikle belirtmek isteriz. Çünkü sadece sizin indirim kazanmanız için yapılan bu avantajlardan hiçbir emek harcamadan kolaylıkla yararlanmak sizin elinizde. Evidea indirim kodu da sizlere eviniz için ne alırsanız alın en uyguna almanızı sağlayacak imkanlar sağlıyor. Puglia ürünlerinde %10, Sigma Woods ürünlerinde %20, Saray halılarda %50'ye varan indirimler dahil olmak üzere birçok fırsattı kazanmak için indirim kuponu kampanyalarını kullanabilirsiniz.

Son güncelleme: 19.09.2021 21:14