Evgör İndirim Kodu

En güncel Evgör indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

İçerik bulunamadı

Bu mağazaya ait kampanya veya indirim kuponu bulunmuyor.Evgör, piyasanın mobilya sektöründe nabzını tutmayı uzun yıllardır çalışmaları sonucu başarmıştır. Türkiye'de bir çok yerde 100 üzerinde mağazaları ve online sitesiyle birlikte hizmet vermektedir. Herhangi bir mağazaya girdiğinizde sizi karşılayan genç dinamik ekip kadrosuyla memnun etmeyi ve gülen yüzleriyle sıcak bir şekilde karşılarlar. Evgör, aynı zamanda online siparişlerde Evgör indirim kodu ile birlikte yatak odaları, yemek odaları, koltuk ve köşe takımlarında müşterilerine ekstra indirimde sağlamaktadır.

Peki Evgör İndirim Kodu Avantajları Nelerdir ?
Evgör indirim kodu sadece website üzerindeki mobilya siparişleri için geçerli olmaktadır. Herhangi bir mağazada bu indirim kuponu fırsatından yararlanamazsınız. İnternet üzerinden Evgör İndirim Kodu sayesinde indirimli alışveriş yaparak büyük bir avantaj sağlarsınız.

Evgör İndirim Kodu ile Size Hangi Fırsatları Sunuyor?
Yukarıda bahsettiğimiz olayların dışında Evgör indirim kodu ile kısa sürede ücretsiz kargo teslimatlarından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra 100 TL, 150 TL veya 500 TL'ye kadar Evgör indirim kodu fırsatıyla sahip olabilirsiniz. Evgör haftalık veya aylık olarak belirli mobilyalarda %60'dan başlayan indirimlerde sunuyor. Düğün paketleri, genç odaları veya Tv ünitelerini dışardaki mağaza şubelerinde yapamazken Evgör indirim kodu sayesinde internet üzerinden bu fırsatı yakalamış olursunuz. Tek yapmanız gereken aşağıda bulunan Evgör İndirim Kodu ve Kampanyaları takip etmeniz yeterlidir. Sizlere bol keyifli alışverişler dileriz.

Son güncelleme: 12.04.2021 16:08