Etihad İndirim Kodu

En güncel Etihad indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
% 10
indirim
Kampanya

Etihad Yapacağınız Tüm Uçuşlarda %10 İndirim Fırsatı!

Kampanyaya GitEtihad hava yolları uçuşları daha da eğlenceli bir şekilde sektörde yerini almış ve seyehat işlemlerinde en iyi hizmete vermektedir. Sunulan hizmetler sayesinde Dünya'nın her yerine keyifli ve konforlu bir seyehat gerçekleştiriyorsunuz. Etihad'da gerçekleşen işlemleri internet dışında mobil app uygulamaları sayesinde hemen elinizin altında bulundurarak hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası Etihad hava yollarıyla dünya'da keşfedilmemiş yerleri ziyaret ederek nirvananın doruklarına varırsınız. Etihad saydıklarımızın dışında siz değerli kullanıcılarına ekstra olaran indirimli bilet fırsatları sunmaktadır. Bunu nasıl mı yapıyor? Online olarak gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde Etihad indirim kuponu kullanarak uçuş harcamalarınızda her zamankinden daha az ödeme yaparsınız. Bu konunun detayına aşağıdaki başlıklardan genel hatlarıyla bilgi vereceğiz. Etihat airways ile hiç uçuş yapmadıysanız ilk kaydınız ve ilk seyahatinize sepet sırasında %25 indirim imkanından da fayda sağlayabilirsiniz.


Etihad İndirim Kodu Nasıl Elde Edilir?

Etihad.com'da seyehat işlemleri yapmadan önce mutlaka sitemizdeki Etihad sayfasında uçuşunuz için uygun kampanyalar yer almaktadır. Aşağıdaki ekranda da görüldüğü gibi Etihad indirim kuponu ve kampanyaları bu sayfada karşınızda görmüş olacaksınız. Listelenmiş bu fırsatlara sahip olabilmeniz için Kodu Aç ya da Kampanyaya Git butonlarıyla aktif etmeniz gerekmektedir.

etihad indirim kuponu

Kupon kodunu aktif eder etmez yeni sekmede etihad.com sayfasına yönlenecek ve aynı zamanda karşınızda kullanmak üzere Etihad indirim kodu belirmiş olacaktır. Bu indirim kodunu kopyala ile elde etmiş ve kullanmak üzere tüm tatil ve uçak işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

etihad indirim kuponu

Etihad İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İndirim kodunu kullanmak için seyehat işlemlerinizi belirleyip hangi aralıklarda gidip ve dönüş sağlayacağınızı online olarak gerçekleştirmelisiniz. İşlemlerinize karar verip ödemeyi tamamlamadan önce Etihad'ın kullanıcı panelinde bulunan İndirim Kuponu alanına sitemizde sağladığınız Etihad indirim kuponu bu alana ekleyerek uygulamalasınız. Uygulanan bu işlem sonrası uçuşunuz ve tatiliniz çok daha uygun oranlarda gerçekleştirmiş olacaksınız. Size bir önemli detay daha vermek istiyoruz. Bu işlemleri 1 ay öncesinde sağladığınız taktirde işlemlerinizde %50'ye varan indirim fırsatlarından da yararlanmış olacaksınız. Keyifli uçuşlar diler ve bizleri takip ederek indirim imkanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Son güncelleme: 03.04.2022 22:55