D&R İndirim Kodu

En güncel D&R indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
10 TL
indirim
Kupon

10 TL D&R İndirim Kodu

100-149 TL'lik üstü sepetlerde 10 TL indirim kazandıran kupon kodu için tıklayın!

DR10TL Kuponu Göster

15 TL
indirim
Kupon

15 TL D&R İndirim Kodu

150-199 TL'lik üstü sepetlerde 15 TL indirim kazandıran kupon kodu için tıklayın!

DR15TL Kuponu Göster

20 TL
indirim
Kupon

20 TL D&R İndirim Kodu

200-249 TL'lik üstü sepetlerde 20 TL indirim kazandıran kupon kodu için tıklayın!

DR20TL Kuponu Göster

25 TL
indirim
Kupon

25 TL D&R İndirim Kodu

250-299 TL'lik üstü sepetlerde 25 TL indirim kazandıran kupon kodu için tıklayın!

DR25TL Kuponu Göster

30 TL
indirim
Kupon

30 TL D&R İndirim Kodu

300-349 TL'lik üstü sepetlerde 30 TL indirim kazandıran kupon kodu için tıklayın!

DR30TL Kuponu Göster

35 TL
indirim
Kupon

35 TL D&R İndirim Kodu

350-399 TL'lik üstü sepetlerde 35 TL indirim kazandıran kupon kodu için tıklayın!

DR35TL Kuponu Göster

40 TL
indirim
Kupon

40 TL D&R İndirim Kodu

400-499 TL'lik üstü sepetlerde 40 TL indirim kazandıran kupon kodu için tıklayın!

DR40TL Kuponu Göster

50 TL
indirim
Kupon

50 TL D&R İndirim Kodu

500 TL üstü sepetlerde 50 TL indirim kazandıran kupon kodu için tıklayın!

DR50TL Kuponu Göster

75 TL
indirim
Kupon

75 TL D&R indirim kodu

750 TL üstü sepetlerde 75 TL indirim kazandıran kupon kodu için tıklayın!

DR75TL Kuponu Göster

100 TL
indirim
Kupon

100 TL D&R indirim kodu

1000 TL üstü sepetlerde 100 TL indirim kazandıran kupon kodu için tıklayın!

DR100TL Kuponu Göster

% 60
indirim
Kampanya

%60 D&R İndirim Kampanyası

Yüz Binlerce Ürün ve %60'a Varan İndirimler dr.com.tr'de. Hemen Alışverişe Başla!

Kampanyaya Git

% 50
indirim
Kampanya

%50 D&R Çok Satan Kitaplar

Edebiyat, Roman ve Daha Fazlası Çok Satan Kitapları Hemen İnceleyin!

Kampanyaya Git

% 40
indirim
Kampanya

%40 D&R Haftanın İndirimleri

Haftanın yayınevi kitaplarında %40'a varan indirimlerle D&R'da!

Kampanyaya Git

Kargo

D&R Ücretsiz Kargo

125 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!

Kampanyaya GitSon yıllarda artık birçoğumuz kitap, film, kırtasiye, müzik ve oyun gibi ihtiyaçlarımızı D&R mağazaları sayesinde karşılamaktayız. Birçok ihtiyacımızı tek bir mağazada toplamayı başaran D&R sayesinde artık alış veriş yaparken bir o mağazaya bir bu mağazaya gidip, yorulmamıza gerek yok. Birçok ihtiyacımızı D&R sayesinde tek seferde ve daha hızlı bir şekilde karşılayıp hem zamandan tasarruf edebiliyoruz hem de alış veriş yaparken yorulmuyoruz.

Ayrıca yalnızca mağazadan değil dr.com.tr adresine girerek, internetten online bir şekilde D&R alış verişinizi yapabilirsiniz. Alış veriş sistemi oldukça güvenli olup, kredi kartınıza taksit yapma imkanınız da bulunmakta. Çeşitli ürün seçenekleriyle D&R mağazasının internet sitesi size kitap, kırtasiye, müzik, film ve benzeri alanlarda en iyi ve en güvenilir hizmeti sağlamaya devam ediyor.

dr.com.tr

Kupon kazanmak için D&R indirim kuponu sunan site üzerinden yaparak masterpass kullanmanız yeterli. Kampanya kota ile sınırlı olduğundan belirli bir süre kullanabiliyorsunuz bu nedenle elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Site üzerinden verilen yapacağınız alışverişler doğrultusunda D&R indirim kuponu kazanmanız kolaylaşıyor. indirimkuponu.com.tr sayesinde mağazanın internet sitelerinden anlık indirimler yakalamanız mümkün olabiliyor.

D&R İndirim Kuponu Avantajları Nelerdir ?

Kargo bedava seçenekleri, bir alana bir bedava seçenekleri yahut belirlenen yayın evlerinden satın alacağınız tüm kitap fiyatları standart hale getirilerek 9.90 TL ye almanız sağlanıyor. Alışverişi daha ucuza getirmek zaten sahip olmak istediğiniz bir ürünü daha uygun kullanmak adına D&R indirim kuponu kampanyalarını takip ederek alışverişlerinizi daha zevkli hale getirebilirsiniz.


D&R İndirim Kartı Nasıl Alınır?

Türkiye'nin en büyük online kitap mağazalarından biri olan D&R indirim kartı (D&R Card) ile D&R mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde daha sonraki alışverişlerinizde kullanmak üzere çeşitli puanlar kazanacak ve özel fırsatlardan yararlanma şansını yakalayacaksınız.

D&R indirim kartını almak için en yakın D&R mağazasından kart için üyelik kaydınızı yaptırmalısınız. D&R mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde D&R indirim kartı avantajlarından yararlanmak için D&R Card'ınızı yanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Cep telefonu numaranız ile kaydolup, alışverişlerinizde cep telefonunuzu ibraz ederek de D&R indirim kartının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

D&R İndirim Kampanyaları

Eğer internetten sık kitap alışverişi yapan biriyseniz, D&R kampanyaları da ilginizi çekebilir. D&R online mağazası, sürekli olarak indirim kampanyanaları sayesinde müşterilierini daha avantajlı bir şekilde kitaplara kavuşturmayı hedefliyor.


dr hediye çeki

D&R İndirim Kuponu sayfamızdan D&R online kitap mağazasında faydalanabileceğiniz indirim kuponlarını ve kampanyalarını inceleyebilir, kitap alışverişlerinizi daha avantajlı bir şekilde yapabilirsiniz.


En Yeni Kitaplar İçin D&R İndirim Kartı Nasıl Alınır?

Günümüzde Türk edebiyatı yüksek bir gelişim sergileyerek birçok yeni yazarın ortaya çıkmasına ve bu yazarların yeni kitaplar ile edebiyatımıza yeni eserler kazandırmasına imkan sağlamaktadır. Birçok Türk okuyucusu tarafından bu yeni edebiyat eserleri takip edilerek okuyucu sayısının artırılması ve daha fazla kitap satışı gerçekleştirilmektedir. Sitemiz üzerinden Türkiye'nin kitap alışverişi noktasına en çok tercih edilen firmalarından biri olan D&R mağazaları için yeni kitapları alabilme noktasında D&R indirim kartını nasıl alınır sorusunun cevapları paylaşılmaktadır. Bu noktada sitemizin sunmuş olduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

D&R İndirim Kartı Nasıl Alınır Ve Nasıl Kullanılır?


Türkiye'de kitap satış noktasında en çok tercih edilen firmalardan biri olan D&R, Türkiye'nin sayılı yayınevlerinin sunmuş olduğu seçkin eserleri satışa sunarak avantaj oluşturmaktadır. Normal şartlarda da indirimli bir şekilde gerçekleştirdiği satışları ile birlikte internet üzerinden yapılan alışverişlerde daha indirimli bir şekilde ödeme yapabilmek için D&R indirim kartı kullanılması sağlamaktadır. Bu noktada D&R indirim kartı nasıl alınır sorusu için firmamız tarafından sunulan kartların kullanılması ile birlikte D&R mağazası internet alışverişlerinde belirli bir miktarda indirim şansına sahip olabilirsiniz.

d&çr ürünleri

D&R İndirim Kartı Nasıl Alınır Ve Ne Kadar Süre Geçerlidir?


Avantajlı şekilde D&R mağazaları üzerinden kitap alışverişi yapabilmek için sunulmuş olan indirim kartları belirli bir süreye sahip oldukları için bu süre dahilinde kullanılmaları gerekir. Sitemiz üzerinde D&R indirim kartı nasıl alınır yöntemleriyle ilgili yapılan paylaşımlarda sunulan kartların ne kadar süre dahilinde kullanılabilecekleri ve son kullanma tarihlerinin hangi gün olduğu belirtilmektedir. Bu noktaya dikkat edilerek süresi geçmeden kartlarınızı kullanabilir ve alışverişlerinizde daha avantajlı bir konuma geçebilirsiniz. Kartlarınızı kullanmadan önce hangi noktalarda indirim sağlayacağını kontrol edebilirsiniz

Son güncelleme: 04.01.2022 23:42