D&R İndirim Kodu

En güncel D&R indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
100 TL
indirim
Kupon

750TL ve üzeri alışverişte 100TL indirim kuponu kazanmak için tıklayın!

AVJ100Kuponu Göster

60 TL
indirim
Kupon

500TL ve üzeri alışverişte 60TL indirim kuponu kazanmak için tıklayın!

AVJ40Kuponu Göster

40 TL
indirim
Kupon

250TL ve üzeri alışverişte 40TL indirim kuponu kazanmak için tıklayın!

AVJ40Kuponu Göster

20 TL
indirim
Kupon

150TL ve üzeri alışverişte 20TL indirim kuponu kazanmak için tıklayın!

AVJ20Kuponu Göster

2 TL
indirim
Kampanya

Kitaplarda 2 TL'den Başlayan Fiyatlarla D&R'da!

Kampanyaya Git

% 60
indirim
Kampanya

Yüz Binlerce Ürün ve %60'a Varan İndirimler dr.com.tr'de. Hemen Alışverişe Başla!

Kampanyaya Git

% 50
indirim
Kampanya

Edebiyat, Roman ve Daha Fazlası Çok Satan Kitapları Hemen İnceleyin!

Kampanyaya Git

% 40
indirim
Kampanya

Haftanın yayınevi kitaplarında %40'a varan indirimlerle D&R'da!

Kampanyaya Git

Kargo

125 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!

Kampanyaya GitSon yıllarda artık birçoğumuz kitap, film, kırtasiye, müzik ve oyun gibi ihtiyaçlarımızı D&R mağazaları sayesinde karşılamaktayız. Birçok ihtiyacımızı tek bir mağazada toplamayı başaran D&R sayesinde artık alış veriş yaparken bir o mağazaya bir bu mağazaya gidip, yorulmamıza gerek yok. Birçok ihtiyacımızı D&R sayesinde tek seferde ve daha hızlı bir şekilde karşılayıp hem zamandan tasarruf edebiliyoruz hem de alış veriş yaparken yorulmuyoruz.

Ayrıca yalnızca mağazadan değil dr.com.tr adresine girerek, internetten online bir şekilde D&R alış verişinizi yapabilirsiniz. Alış veriş sistemi oldukça güvenli olup, kredi kartınıza taksit yapma imkanınız da bulunmakta. Çeşitli ürün seçenekleriyle D&R mağazasının internet sitesi size kitap, kırtasiye, müzik, film ve benzeri alanlarda en iyi ve en güvenilir hizmeti sağlamaya devam ediyor.

dr.com.tr

Kupon kazanmak için D&R indirim kuponu sunan site üzerinden yaparak masterpass kullanmanız yeterli. Kampanya kota ile sınırlı olduğundan belirli bir süre kullanabiliyorsunuz bu nedenle elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Site üzerinden verilen yapacağınız alışverişler doğrultusunda D&R indirim kuponu kazanmanız kolaylaşıyor. indirimkuponu.com.tr sayesinde mağazanın internet sitelerinden anlık indirimler yakalamanız mümkün olabiliyor.

D&R İndirim Kuponu Avantajları Nelerdir ?

Kargo bedava seçenekleri, bir alana bir bedava seçenekleri yahut belirlenen yayın evlerinden satın alacağınız tüm kitap fiyatları standart hale getirilerek 9.90 TL ye almanız sağlanıyor. Alışverişi daha ucuza getirmek zaten sahip olmak istediğiniz bir ürünü daha uygun kullanmak adına D&R indirim kuponu kampanyalarını takip ederek alışverişlerinizi daha zevkli hale getirebilirsiniz.


D&R İndirim Kartı Nasıl Alınır?

Türkiye'nin en büyük online kitap mağazalarından biri olan D&R indirim kartı (D&R Card) ile D&R mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde daha sonraki alışverişlerinizde kullanmak üzere çeşitli puanlar kazanacak ve özel fırsatlardan yararlanma şansını yakalayacaksınız.

D&R indirim kartını almak için en yakın D&R mağazasından kart için üyelik kaydınızı yaptırmalısınız. D&R mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde D&R indirim kartı avantajlarından yararlanmak için D&R Card'ınızı yanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Cep telefonu numaranız ile kaydolup, alışverişlerinizde cep telefonunuzu ibraz ederek de D&R indirim kartının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

D&R İndirim Kampanyaları

Eğer internetten sık kitap alışverişi yapan biriyseniz, D&R kampanyaları da ilginizi çekebilir. D&R online mağazası, sürekli olarak indirim kampanyanaları sayesinde müşterilierini daha avantajlı bir şekilde kitaplara kavuşturmayı hedefliyor.


dr hediye çeki

D&R İndirim Kuponu sayfamızdan D&R online kitap mağazasında faydalanabileceğiniz indirim kuponlarını ve kampanyalarını inceleyebilir, kitap alışverişlerinizi daha avantajlı bir şekilde yapabilirsiniz.


En Yeni Kitaplar İçin D&R İndirim Kartı Nasıl Alınır?

Günümüzde Türk edebiyatı yüksek bir gelişim sergileyerek birçok yeni yazarın ortaya çıkmasına ve bu yazarların yeni kitaplar ile edebiyatımıza yeni eserler kazandırmasına imkan sağlamaktadır. Birçok Türk okuyucusu tarafından bu yeni edebiyat eserleri takip edilerek okuyucu sayısının artırılması ve daha fazla kitap satışı gerçekleştirilmektedir. Sitemiz üzerinden Türkiye'nin kitap alışverişi noktasına en çok tercih edilen firmalarından biri olan D&R mağazaları için yeni kitapları alabilme noktasında D&R indirim kartını nasıl alınır sorusunun cevapları paylaşılmaktadır. Bu noktada sitemizin sunmuş olduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

D&R İndirim Kartı Nasıl Alınır Ve Nasıl Kullanılır?


Türkiye'de kitap satış noktasında en çok tercih edilen firmalardan biri olan D&R, Türkiye'nin sayılı yayınevlerinin sunmuş olduğu seçkin eserleri satışa sunarak avantaj oluşturmaktadır. Normal şartlarda da indirimli bir şekilde gerçekleştirdiği satışları ile birlikte internet üzerinden yapılan alışverişlerde daha indirimli bir şekilde ödeme yapabilmek için D&R indirim kartı kullanılması sağlamaktadır. Bu noktada D&R indirim kartı nasıl alınır sorusu için firmamız tarafından sunulan kartların kullanılması ile birlikte D&R mağazası internet alışverişlerinde belirli bir miktarda indirim şansına sahip olabilirsiniz.

d&çr ürünleri

D&R İndirim Kartı Nasıl Alınır Ve Ne Kadar Süre Geçerlidir?


Avantajlı şekilde D&R mağazaları üzerinden kitap alışverişi yapabilmek için sunulmuş olan indirim kartları belirli bir süreye sahip oldukları için bu süre dahilinde kullanılmaları gerekir. Sitemiz üzerinde D&R indirim kartı nasıl alınır yöntemleriyle ilgili yapılan paylaşımlarda sunulan kartların ne kadar süre dahilinde kullanılabilecekleri ve son kullanma tarihlerinin hangi gün olduğu belirtilmektedir. Bu noktaya dikkat edilerek süresi geçmeden kartlarınızı kullanabilir ve alışverişlerinizde daha avantajlı bir konuma geçebilirsiniz. Kartlarınızı kullanmadan önce hangi noktalarda indirim sağlayacağını kontrol edebilirsiniz

Son güncelleme: 04.06.2022 23:36