Chakra İndirim Kodu

En güncel Chakra indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
50 TL
indirim
Kupon

Chakra sitesinde ilk 400 TL ve üzeri alışverişinize özel 50 TL indirim için hemen üye olun!

CHAKRA50Kuponu Göster

Hediye

Chakra Ev Tekstili Çeşitlerinde 1 Ürün Alana 1 Ürün Hediye.

Kampanyaya Git

% 70
indirim
Kampanya

Fırsat ürünlerinde kaçırılmayacak indirimler Chakra'da sizleri bekliyor.

Kampanyaya Git

% 5
indirim
Kampanya

Tüm Alışverişlerde %5 Para Puan!

Kampanyaya Git

Kargo

150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kampanyaya Git2005 yılında kurulan Chakra, Türkiye'deki büyük tekstil firmalardan birisidir. Tekstil ürünlerindeki rahatlık ve herkesin hassas üretimleriyle herkesin ihtiyaçlarını gideren bir marka olmayı başarmıştır.. Tekstilin dışında kozmetik ürünlerinde barındığı özel kokulu yağlarla, mumlarla, vücut bakım kremleriylede dikkat çekerek ilham uyandırmaya devam etmektedir. Chakra alışveriş sitesi üzerinden ilham veren koleksiyon ürünleri ve kozmetiklerde Chakra indirim kodu kullanarak alışveriş yaparak sipariş vermenizde yardımcı olmaktadır. Bu sayade online yapılan ihtiyaçlarda oldukça uygun fiyatlarla sipariş vermiş olacaksınız.

Chakra İndirim Kodunun Geçerli Olduğu Kategoriler

  • Banyo
  • Yatak
  • Plaj ve Spa
  • Bebek ve Çocuk
  • Dekoratif
  • Kozmetik
  • Sofra ve Mutfak

Yukarıda sayılan kategorilerdeki alışverişlerde indirim kodu avantajlarından yararlanabilirsiniz.


Chakra İndirim Kuponu, Chakra İndirim Kodunun Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Chakra mağazalarında daha önceden bu keyfin tadına varmamış kişiler ilk kayıtlarında 20 TL değerinde hediye kuponuna sahip olabilmektedir. Fakat sonraki alışverişlerde sizlere Chakra'daki kampanya kuponlarına ilgili mağazamızda yer vererek haberdar olmanızı sağlamaktayız. İlgili Chakra mağazasındaki kupon kodlarını tıklamanız sonrasında karşınıza çıkacak Chakra indirim kuponu kodlarıyla sahip olabiliyorsunuz. Sahip olduğunuz kod sayesinde ücretsiz kargo, 20 TL indirim, %50'ye varan indirim gibi avantaj olanaklarını yakalayabilirsiniz.

Chakra İndirim Kodu Sepet Sırasında Nasıl Kullanılır?

Kategorilerdeki alışverişlerinizde sipariş verilmek üzere sepete eklenmelidir. Satın alınacak ürünlerdeki Sipariş Özeti alanındaki Kupon Kodu alanına Chakra mağazasında elde ettiğiniz indirim kodunu bu alana ekleyeceksiniz.

chakra indirim kodu

Eklenen Chakra indirim kodu sonucunda sepetinizin toplam tutarındaki indirim değişikliği anında yansımış olacak ve alışverişini indirimli olarak tamamlamış olacaksınız.

chakra indirim kodu

Son güncelleme: 21.05.2022 22:08