CarrefourSA İndirim Kodu

En güncel CarrefourSA indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
50 TL
indirim
Kampanya

CarrefourSA’dan 50 TL Yakıt Puan Hediye!

Kampanyaya Git

50 TL
indirim
Kampanya

Türk Telekom Prime ile 400 TL ve Üzeri Alışverişlerde 50 TL Tasarruf!

Kampanyaya Git

50 TL
indirim
Kampanya

CarrefourSA’dan 50 TL Chippin ve 50 TL World Puan Hediye!

Kampanyaya Git

Hediye

CarrefourSA Baby Bebek Bezleri %50 Tasarruflu!

Kampanyaya Git

% 60
indirim
Kampanya

İnternete özel market alışverişinizde %60'a varan indirimleri keşfetmek için hemen tıkla!

Kampanyaya Git

% 20
indirim
Kampanya

Doğru et tercihinizde yerli üretimde online'a özel %20 indirimlerle!

Kampanyaya Git

% 25
indirim
Kampanya

Kişisel Bakım ve Temizlik ürünlerinde ihtiyacınız olanlarda %25'e varan indirimler için tıklayın!

Kampanyaya Git

Hediye

Bazı ürünlerde 3 Al 2 Öde ile daha az ödeme yaparak fırsatlardan yararlanın.

Kampanyaya Git

% 87
indirim
Kampanya

Katalog ve Fırsat reyonu ürünlerinde %87'e varan indirimlerle market ihtiyacınız CarrefourSA'da!

Kampanyaya GitCarrefoursa 1963 yılında carrefour Grubu ilk marketini Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Yıllar içerisinde tüketicilerin ilgisi ile beraber perakendecilik zincirinde gelişmeye ve büyümeye başladı. İstikrarlı bir şekilde gelişmeye devam eden Carrefoursa Avrupa’da adını söz ettirmiş birçok ülkede market zinciri açmaya başlamıştır. Modern perakendeciliğin zincirini Avrupa’ya yaymakla beraber Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan carrefour. hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firma olmuştur. 1996 yılından itibaren Türkiye’nin sayılı ve önemli topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun yaşadığı ortaklık ile beraber CarrefourSA ismi ortaya çıkmış ve  CarrefourSa markası adı altında ilk defa Adana’da açmıştır. Bu anlaşma ile beraber doğru reklam ve yatırım ile beraber Türkiye’deki birçok ilde CarrefourSA market zinciri açılmaya başladı. 

2005 yılında Gima ve Endi marketleri de bünyesine alan CarrefourSA sektördeki varlığını daha güçlendirmeye başladı. Bununla beraber perakende sektöründe Anadolu’da büyük bir firma haline geldi. CarrefourSA 2013 yılından itibaren firma yönetimi Sabancı Holding’e geçmesi firma gelişmesinde yeni strateji oluşturulmaya başlandı. Bu doğrultudaki strateji ile insan kaynakları teknolojik gelişme ve altyapı ve market konseptinde ciddi altyapı yatırımlarını ortaya koymuştur. CarrefourSA’nın oluşturduğu yeni konseptlerle tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri kolayca bulmanıza yardımcı olmaktadır. Gerek Mini, gerek Gurme gerekse Süper ve Hiper olmak üzere  farklı büyüklükteki perakende zinciriyle Türkiye’de yüzlerce şubesi olmaktadır. Bu konseptle ile beraber CarrefourSA farklı segmentlerdeki tüketicilere hitap etmektedir. Ayrıca Online mağazası sayesinde alışverişlerinizi güvenle ve zahmetsizce  gerçekleştirme imkanı sağlıyor. 

CarrefourSA e-ticaret platformunda bünyesinde olan  gıda, içecek, şarküteri, kuru yemiş, meyve ve sebze, şekerleme, temizlik, kişisel bakım ve elektronik ürünleri gibi tüm kategorileri barındıran firma, en çok satan ürünlerini aynı zamanda CarrefourSA indirim kodu ya da CarrefourSA kupon seçenekleri gibi fırsatlarla taçlandırmaktadır. Tüm bu fırsatlar sayesinde e-ticaret mağazasından alışveriş yapan bütün tüketiciler ihtiyaç listesine çok daha uygun fiyatlarla sahip olma şansı yakalayabilirsiniz. Online Mağazasında birçok binlerce ürünü bir araya toplayan CarrefourSA, tüketicilerine özel indirim kodu ve özel kampanyalar ile ürünleri ekstra indirimli alma fırsatı sunuyor. Neredeyse haftanın her günü için fırsat ürünleri adı altında birçok üründe %90’lara varan indirim fırsatı sunmaktadır. Bu indirim fırsatlarına ek CarrefourSA indirim kodu kullanarak size özel ekstra avantajlı indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. CarrefourSA’nın yapmış olduğu indirim kuponları ve kampanyalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünlere tasarruflu bir şekilde sahip oluyorsunuz. Bunun için yapmanız gerek fırsat köşesindeki indirim fırsatları ve kampanyalarını takip ederek güncel indirim kodu olan CarrefourSA indirim kodunu kullanmaktır. Böylece indirim kuponu ve kampanyalardan faydalanmış olursunuz. Şimdiden iyi alışverişler dileriz... 

Son güncelleme: 04.06.2022 22:37