1-Tatil ve Seyahat

Yılbaşına dinlenmiş ve zinde girmek isteyenlerin tercih edebileceği ve sevdiklerine verebileceği güzel bir hediyeye ne dersiniz? İster ailecek, ister kız/erkek arkadaşınızla gidebileceğiniz yılbaşına özel eğlence programları olan otellerde yılbaşına coşkuyla girebilirsiniz. Eğer bu fikri beğendiyseniz sizlere Ets Tur 'un kampanyalarından bahsedeceğim. Ets Tur sizlere yapacağınız erken rezervasyonlarda %45 indirim ve yılbaşına özel seçili otellerde yapacağınız rezervasyonlarınızda %5 indirim kodu fırsatları sunuyor. Kampanyaları ve indirim kodlarına Ets tur indirim kodu bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2- Elektronik Eşya

Elektronik devi Media Mark sizler için cep telefonundan tablete, televizyondan beyaz eşyaya ve hatta elektronik küçük ev aletlerine kadar binlerce üründe %50'ye varan yılbaşı indirimi yapmış bulunmakta. Sevdiklerinize bu yılbaşında güzel bir hediye almak için sizlere yüzlerce ürün ve marka seçeneği sunan Media Markt, kredi kartı taksit avantajlarıyla da bütçenize destek oluyor. Media Markt indirim kampanya ve kuponlarına gitmek için Media Markt indirim kodu bağlantısına tıklayabilirsiniz. Ben sizlere fikir olması açısından favori indirimli Media Markt yılbaşı hediyesi fikrimi yazının devamına ekliyorum.

3- Ofis ve Kırtasiye

2019 yılbaşı temalı harika ajandalar, not defterleri, kalemlikler ve hatta süs eşyaları da yılbaşı hediyesi fikirlerimden bazıları sizin için. Özellikle ajanda kullanma alışkanlığı olanlar, not defteri kullanmayı sevenler kısaca kırtasiye ürünleri sevenler için çok güzel bir hediye olan bu hediye fikirleri, sizleri kitap, kırtasiye, ofis malzemeleri, oyunlar ve oyuncaklara dair birçok ürünü bulabileceğiniz D&R mağazalarında bekliyor. D&R mağazalarında binlerce kitapta %50, oyunlarda büyük yılbaşı indirimleri, oyuncaklarda %25'e varan indirimler sizleri bekliyor. Ben fikir olması açısından sizlere D&R'dan alınabilecek favori yılbaşı hediye ürünlerimi yazının devamına ekliyorum. Sizler de D&R kampanyalarına göz atmak için D&R indirim kuponu bağlantısına tıklayarak D&R kampanya ve indirim kodlarından faydalanabilirsiniz.

D&çR indirim kuponu

4- Ev Dekorasyonu ve Mobilya

Hem yılbaşı hediyesi hem de evinize büyük dokunuşlar yaparak hayatınızda değişiklik yapmak isterseniz, sizin için güzel haberlerim var. Abajur, halı, masa ve sandalye, yatak, dolap, koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı, sehpa, avize, kitaplık, televizyon üniteleri ve daha yüzlerce ev dekorasyon ve mobilya ürünü sunan İkea sizlere yılbaşında eviniz için yapacağınız tüm ev dekorasyonu ürünleri ve mobilyalarda büyük indirim fırsatıyla sunuyor. İkea kampanyalarından faydalanmak için Ikea indirim kodu bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

Ikea indirim kodu

Bu yazımda sizlere yine yılbaşı hediye fikirlerimden bahsettim. Bir önceki yazım Erkekler İçin Yılbaşı Hediyesi Fikirleri 2019 yazımı üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşça kalın. :)