Yılbaşı Günü Online Alışverişlerde İndirim Fırsatları

2018 yılında online alışverişlerde bir çok marka kendi internet sitesi üzerinden çeşitli indirimler uygulayarak sizlere destan dolu fırsatlar sunmaktadır. Bu indirim fırsatlarına sahip olmak için aynı zamanda sepet sırasında indirim kuponu kullanarak ekstra indirim de kazanmanız mümkün oluyor. Yılbaşına yaklaşan bu süreçte giyim, ayakkabı, mont, ceket, takı, aksesuar, kozmetik, elektronik gibi siparişlerde yeni yılda hediye yağmuruna tutulacaksınız. Yılbaşı akşamı arkadaşınıza, annenize, babanıza, kardeşinize ya da sevgilinize en özel indirimlere %90'a varan hediye fırsatlarına kategoriler kısmındaki çeşitli indirim kuponlarına ve kampanyalara ulaşabilirsiniz.

 

2018 Yılı Akşamı Gidebileceğiniz Eğlence Mekanları

2018 yılı akşamı için birçok kişi Tatil &ç Seyahat edebileceği yerleri çoktan araştırmaya başladılar. İnsanlar bu yılbaşını evde geçirmek yerine bu yıl dışarda enerjilerini atmak için alkollü, alkolsüz müzikli mekanları tercih edeceklerini şimdiden söyleyebiliriz. Bu eğlence mekanlarını internet üzerinde Tatil.com, Ucuzabilet.com, Tatilgo.com, Yakala.co gibi Tatil & Seyahat, eğlence yerlerini şimdiden erken rezervasyon yaparak seyehatlerinizde ekstra konaklama veya eğleneceğiniz mekanlarda %50'ye kadar indirim fırsatına sahip olabiliyorsunuz.

 

Otel ve plazalarda New Year Party organizasyonlarında bu sene birbirinden popüler Erkek ve Kadın sanatçılar yer alıyor. Örnek vermek gerekirse Bülent Ersoy, Gülben Ergen, Kubat, Muazzez Ersoy, Deniz Seki , Gökhan Tepe gibi sanatçılar sayesinde hem geceyi en iyi şekilde dostlarınız ve aileniz vakit geçireceksiniz hem de 2017 yılında içinizde biriktirdiğiniz sıkıntıları atmanızda büyük bir fırsat olacaktır.

 

Yılbaşına Özel Erken Rezervasyonlarında Yurtdışı Turları

Etstur, Ucuzabilet, Tatil.com, Prontotour ile birlikte 2018 yılbaşına özel yurdışı turlarında erken tatil ve uçak rezervasyon işlemlerinizde karlı çıkarsınız. Gezip görebileceğiniz Balkan Turları, Selanik Turları, Romanya Turları, Prag Turları, Üsküp Turları, Barcelona Turlarına erken rezervasyon sağlayarak 3 gün fazladan seyehat veya konaklama fırsatlarına sahip olabiliyorsunuz. Bununla birlikte online rezerve işlemlerinde %30'a kadar da indirim avantajınada sahip olabilirsiniz. :)

Bahsettiğimiz bu fırsatları kaçırmadan önce gitmek istediğiniz eğlence yerlerini ve turlarınızı şimdi planlayarak erkenden rezervasyon işlemlerinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Bizleri takip etmeye devam ederek bu olanakları herkesden önce siz öğrenebilirsiniz :)