Yeni Evlenecek Çiftlere Avantajlı Tavsiyeler

Yeni Evlenecek Çiftlere Avantajlı Tavsiyeler

Yaz sezonunda olduğu kadar olmasa da kış sezonunda da dünya evine giren binlerce çift olduğunu biliyoruz. Uzmanların yaptığı sayıma göre her yıl Türkiye'de 600 bin çift dünya evine girmekte ve evlilik yaklaştıkça beyaz eşya, mobilya, halı, perde, küçük ev aletleri, ev dekorasyonu seçimi konusunda çiftleri zorlu kararlar beklemekte. Yapılan araştırmalara göre çiftler evlilik alışverişinde en çok beyaz eşya seçiminde hata yapıyor. Bu yapılan hatalar hem büyük moral bozukluğuna hem de ekonomik olarak çok büyük kayıplara neden oluyor. Bu yazımda siz yeni evlenecek olan ya da eşyalarını yenilemeyi düşünenlere beyaz eşya, halı, mobilya, perde, küçük ev aletleri ve ev dekorasyonu konusunda indirim, fırsat ve kampanyalardan bahsederek aile bütçenize katkıda bulunmaya çalışacağım. :)

1-Beyaz Eşya

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz, ocak ve kurutma makinesi gibi elektronik eşyalar beyaz eşya kategorisine girmektedir. Evin demirbaşları olan bu eşyaların hemen hemen hepsi günümüzde işlerimizi kolaylaştırıp zamandan ve enerjiden tasarruf etmemizi sağlıyor. Sizin için kendi kullandığım ve kurulumundan servis hizmetine kadar memnun kaldığım, beyaz eşya ve küçük ev aletleri alanlarında seçkin bir marka olan Arçelik'in yılın son kampanyası olarak televizyon, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde %40'a varan indirimlerini araştırdım. Sizler için fikir olması açısından kampanyadaki ürünlerden bazılarını kampanya fiyatlarıyla birlikte yazıma ekliyorum. Sizler de Arçelik indirim kodu bağlantısına tıklayarak Arçelik markasının kampanya ve kupon kodlarını görebilir, hızlıca Arçelik sitesine giderek kampanyadaki ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

2- Mobilya

Bugünlerde mobilya almak hemen hemen otomobil almakla eşdeğer durumda. Mobilya fiyatlarının ne kadar arttığını söylememe gerek yok sanırım. Bu konuda özellikle sizlere faydası olabilecek bir fikir ile geldim. Öncelikle koltuk takımı konusunda sizlere tavsiyem kullanmayacağınız ürünleri boşuna alarak hem evinizi daraltmayın hem de gereksiz masraf yapmayın. Mesela küçük bir eviniz varsa maksi oturma grubu alıp 2 adet tekli berjerle 4 hatta 5 kişinin oturabileceği bir alanı kapatmayın. Bana göre hem kullanışlı olan hem de sade ve şık duran köşe koltuklarını tercih etmelisiniz. Uygun fiyatlı bulduğum ve hemen hemen her eşyaya uyum sağlayabilecek köşe koltuğun görselini sizin için buraya bırakıyorum.

Ürün değerlendirme ve yorumlarında tam puan almış, açılıp kocaman yatak olabilen ve 2 adet kol sehpası hediyeli yani kısaca her anlamda fonksiyonel bu koltuk ile hem odanıza şık bir hava katabilir hem de ekstra puflar ile evinizde bir çok misafir ağırlayabilirsiniz. Ürünü incelemek için Evidea Kampanya Kuponları Bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

Koltuğu hallettiğimize göre sırada tv ünitesi, dolap, kitaplık, masa ve sandalye gibi eşyalar var. Bu konuda da size tavsiyem eğer bütçeniz kısıtlıysa bence demonte yani kurulmamış ürünler almanız. İçerisinde nasıl kurulacağına dair detaylı açıklamaları bulunan bu ürünleri arkadaşlarınızla, eşinizle ve ailenizle kurabilmeniz mümkün. Böylece ekstra kurulum ücretinden kurtulup bu ücretle evinizin başka ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Şimdi sizlere demonte dolap, tv ünitesi gibi eşyalardan bazılarını fikir olsun diye yazıma ekliyorum.

Sizler de Evidea markasının kampanya ve indirim kodlarından yararlanmak için Evidea indirim kodu bağlantısına tıklayabilir, hızlıca siteye gidip ürünleri inceleyerek indirimli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bu yazımda sizlerle yeni evlenecekler ya da evini yenileyecekler için beyaz eşya ve mobilya başlıkları altında fikirlerimi paylaştım. Bir sonraki yazımda halı, perde, küçük ev aletleri ve ev dekorasyonu konusunda markaların indirim ve kampanyalarını ve kişisel görüşlerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik hoşça kalın. :)