Yeni Evlenecek Çiftler için Alışveriş Rehberi

Yeni Evlenecek Çiftler için Alışveriş Rehberi

Bir önceki yazım Yeni Evlenecek Çiftlere Tavsiyeler-1'de sizlere yeni evlenecek veya evini yenileyecek çiftlere beyaz eşya ve mobilya ürünlerinde kampanyalı markaların ürünlerinden ve favorilerimden bahsetmiştim. Bu yazımda da halı, perde, küçük ev aletleri ve ev dekorasyon ürünleri konusunda kampanyalı ürünleri ve fikirlerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

1- Halı

Halı konusunda çok değişik zevkler vardır. Kimileri evini boydan boya halıyla kapatmak ister, kimileri hiç halı kullanmak istemez, kimileri evin her odasına aynı desen halı koymak ister ve böyle yüzlerce fikir. Benim fikrime göre evde halı olmalı. Çünkü halı dediğimiz ürün iplerden oluşmakta ve yerdeki, havadaki tozu bu ipler tutup halıya yapıştırmaktadır. Eğer halı olmasa evde yürüdükçe ya da hareket ettikçe bu tozlar solunum yoluyla bize zarar verebilmektedir. Fakat bu yüzden evi halıyla kaplamak da mantıklı bir olay değildir. Çünkü bunu yaptığınız takdirde bu kez bu tozlar zamanla bu halıya hapsolacak ve derin bir halı temizlik işlemi gerektirecektir. Biz bunun ortasını bulalım ve odanın ferah olmasını sağlayacak şekilde küçük ebatlı halılar seçmeye dikkat edelim. Halı seçerken halının ilmek sayısına dikkat etmeyi unutmayın. İlmek sayısı arttıkça halının fiyatı artacak ve bu halıdan leke çıkartmak zorlaşacaktır. İlmek sayısı azaldıkça da fiyat düşecek, halıdan leke çıkartmak kolaylaşacaktır.

Ben halı favorilerimi Ikea markasından bulup yazıya ekledim. Siz de markanın diğer modellerini inceleyip kampanya kupon ve kodlardan faydalanmak için Mağazalar kısmından Ikea için kampanyalarımıza göz atabilirsiniz. 

2- Perde

Evin en can alıcı aksesuarlarından olan perde, renk desen model gibi özellikleri bakımından eve apayrı hava katmaktadır. Her oda için seçmeniz gereken renkler, modeller farklıdır. Aydınlık ve ferah olmasını istediğiniz odalarda açık renkli, hafif kumaşlı modeller kullanmanız gerekirken, loş ve karanlık olmasını istediğiniz odalar için koyu renkli ve kalın kumaşlı ürünler kullanmalısınız.

Benim perde konusunda modellerine ve kalitesine güvendiğim marka Linens, %50'ye varan indirimlerle perde seçimlerinizde sizlere fikir olabilir. Yüzlerce tül ve stor perde model ve desenleriyle sizlere seçenek sunan Linens markasının kampanyalarından ve indirim kuponlarından faydalanmak isterseniz, Linens indirim kodu bağlantısına tıklayabilir, hızlıca siteye gidip ürünleri daha detaylı inceleyebilirsiniz.

3- Küçük Ev Aletleri

Evimizin küçük ama bir o kadar faydalı aletleri olan küçük ev aletleri, günümüzde olmazsa olmazlardanlar. Su ısıtıcısız, elektrik süpürgesiz, blender ve rondosuz bir ev ne kadar kullanışlı olabilir ki? Bu yüzden yeni evlenecek çiftlerin veya eski model küçük ev aletlerini yenilemek isteyenlerin yakından ilgilenebileceği bir kampanyadan bahsetmek istiyorum. Koçtaş markası, sizlere küçük ev aletlerinde %40'a varan indirim fırsatı sunuyor. Elektrikli süpürgeden blender setine, rendeden elektrikli ızgaraya ve hatta kahve makinelerine kadar yüzlerce üründe geçerli olan bu kampanyadan sizin için seçtiklerimi ekliyorum.

Koçtaş indirim kodu bağlantısına tıklayarak Koçtaş markası kampanya ve indirim kuponlarına göz atabilir, hızlıca siteye giderek ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

4- Ev Dekorasyon Ürünleri

Biblolar, mumlar, sehpalar, avizeler, süs eşyaları, sepetler, sabunluklar, vazolar ve daha binlerce ürün ev dekorasyonunda kullandığımız ürünlerden bazıları. Hemen hemen herkesin evinde rastlarız bu ürünlere ve herkesin evine karakteristik bir hava katar bu ürünler. Kimileri evinde dekorasyon ürünü olarak klasik seçimler tercih ederek kristal avizeler, vazolar şamdanlar kullanırken, kimileri evine daha sportif bir hava katmak için geometrik desenli tablolar, çerçeveler ve son zamanlarda çok moda olan farklı şekilli saksılara ekilmiş bitkileri tercih etmektedir. Öncelikle evinize nasıl bir hava katmak istediğinize karar vermelisiniz, ardından sizleri bünyesinde yüzlerce ev dekorasyonu ürünü barındıran Ikea'nın kampanya ve indirim kodlarının bulunduğu siteyi incelemeye davet ediyorum.

Benim favori dekorasyon ürünlerim son zamanlarda çok popüler olan ve eve ferah bir hava katan krem-beyaz renkli çiçekliklerden yana oldu. Sizler de bu modellerin de arasında bulunduğu binlerce ev dekorasyonu ürünlerini incelemek isterseniz ve sitemizin Ikea Kampanya Kupon ve Kodlarından faydalanmak isterseniz IKEA indirim kodu bağlantısına tıklayarak hızlıca siteye gidebilir, ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz.