2009 yılından bu yana hizmet veren Trendyol E-ticaret sitesi 2020 yılı itibari ile ülkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden birisi olmuş durumda. Trendyol.com hem erkek hemde kadın kullanıcılarına özel olarak bir çok marka ve ürün çeşitliliği ile hizmet vermekte. Trendyol üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz Trendyol indirim kodu ile ilgili olarak sizlere detaylı bilgilendirme yazısı hazırladık.

Sitemizde yayınladığımı indirim kuponu kodlarına baktığımızda Trendyol indirimleri kategori bazlı indirimler olduğunu görmekteyiz. Mesela indirim kuponları arasında örneğin 100 tl üzeri alışverişlerde geçerli trendyol indirim kuponu veya sadece elektronik ürünlerde geçerli indirim kuponu gibi bir çok farklı kupon kodları bulunmakta. Bu anlamda indirim kuponu kodlarını kullanmadan önce hangi kategoride kullanacağınızı belirlemeniz gerekmekte.

Trendyol 16 milyon müşteri portföyü ve 2000 kişilik ekibi ile Türkiye'nin ve bölgenin en büyük ve en hızlı büyüyen mobil ticaret şirketi olarak kendini tanımlamakta. Ayrıca 2018'de dünyanın en büyük e-ticaret şirketi Alibaba, Türkiye'nin bugüne kadarki en büyük internet yatırımını yaparak yatırımcı ve stratejik ortağı oldu.

Gördüğünüz gibi Trendyol ülkemizde son yıllarda kullanıcı sayısını giderek artırmış kullanıcılarına yüksek ürün gamı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Trendyol indirim kuponu kodları

Trenyol Siparişleri Ne Zaman Gönderiyor?

Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine Hesabımbölümünde Siparişlerim sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Trendyol İade Değişim Süreci ?

Trendyol müşterilerine İade sürecinde kolaylık sağlayarak müşteri memnuniyetini en üstte tutmaya çalışmaktadır. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almalısınız.

Detaylı bilgi ve tüm indirim kodlarına ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.