Trendyol Dev Şubat İndirimi Başladı

Trendyol Dev Şubat İndirimi Başladı

Herkese tekrardan merhaba  2020’nin dünyayı ele alan felaketi covid-19 hepimizi derinden etkiledi ve hepimiz evlerimize kapandık ne yazık ki. Bundan dolayı da eğitimimizi, işimizi ve tüm alışverişlerimizi internet üzerinden online olarak gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda, bu dönemde manevi olarak yıprandığımız kadar maddi olarak da bir o kadar zarar gördük . O yüzden her zamankinden daha fazla indirimleri takip edip onlardan faydalanmak istiyoruz. Bu konuda bizi yalnız bırakmayan, indirimleriyle meşhur Trendyol sitesi herkesin gözdesi oldu. Şubat ayına başlar başlamaz, yine bomba gibi bir indirimle geliyor evlerimize. “Büyük Şubat” indirimi olan ve 2-3-4 Şubat tarihlerinde sürecek olan bu kampanya ile ilgili size bilgi verdikten sonra, favorilerinize ekleyip indirimi bekleyeceğiniz en beğendiğim ürünleri sizinle paylaşacağım. 

İlk olarak cilt bakımı ürünleriyle başlayacağım. Evinizde kalarak cildinize profesyonele yakın bir bakım ve temizleme işlemlerini kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde yapabileceğiniz ürünleri tanıtacağım size hemen. Üstelik Trendyol’da indirimde.

Titanyum İğneli Dermaroller
titanyum iğneli dermaroller
Görmüş olduğunuz iğneli dermaroller, silindir şeklinde olup üzerinde küçük iğneler olan bir cilt bakım aletidir. Cildi uyarmak, sorunlara karşı tepki vermek amaçlı üretilen dermaroller, ciltte mikro kanallar açar. Açılan mikro kanallar sayesinde kullandığımız cilt bakım ürünlerinin etkinliği artar. Bu küçük mikro iğnelerin boyutu 0,5 ila 3 mm aralığında değişir. İlk kez kullanacaksınız ve özellikle yüz bölgesine uygulayacaksanız 0.5 mm iğneleri tercih etmelisiniz. Uzmanlar, en hassas bölge olan göz çevresinde bu ürünün kullanımını önermiyor.
Ürünün güncel fiyatı 18.50 TL.

JOWE Kaş Şekillendirici Wax 

Kimi kaşların hacime, kimi kaşların doldurulmaya, kimi kaşların ise yatıştırılmaya ihtiyacı var. Bu üçlü ihtiyacı giderebilecek ürünlerin başında gelen JOWE Kaş Şekillendirici, makyaj sonrası dağılan, akan kaş boyalarını rafa kaldırdı diyebiliriz. 
jowe kaş şekillendirici
Üstelik bu muhteşem ürünün fiyatı 89 TL, hazır indirimdeyken asla kaçırmayın derim. Gelelim hobi ürünlerine, evde vakit geçirmekten bunalıp sıkıldığımız ve yapacak aktivite bulamadığımız bu dönemde, can sıkıntınıza adeta hızır gibi yetişen ürünler tavsiye edeceğim.

Mona Lisa Akrilik Boya Seti

Evde kaldığımız bu dönem kendimizi keşfetmeye, nelerden hoşlandığımızı görmeye ve nelere yetenekli olduğumuzu anlamaya yardımcı oldu diyebiliriz. Bu tam takım içeren başlangıç seti, kim bilir kimlerin içindeki Bob Ross’u çıkaracaktır. 
mona lisa
Güncel fiyatı 144.50 TL. İnanın zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız

Puzzle ve Puzzle Aksesuarları

Diğer bir trend, tabii ki ailemizin her yaştan üyesiyle, güvenli ve eğlenceli oynayabileceğimiz oyunların başında gelen puzzlelar. Bütün kategoriler neredeyse indirimde ve her bir ürün birbirinden güzel, biz seçerken çok zorlandık  Sayfaya bir göz atın derim.
puzzle

Trendyol'da Dev Şubat İndirimlerinde başka neler var görelim.

  • Elektronik ürünlerde sepette %5 indirim.
  • Süpermarkette büyük Şubat fırsatı.
  • Büyük Şubat'a özel paylaştıkça 150 TL'ye varan Trendyol indirim kodu kazanma şansı.
  • Trendyolmilla ve Man koleksiyonlarına özel sepette %60'a varan indirim.
  • Elite müşterilerine özel ikinci üründe sepette anında %20 indirim.
  • Yüzlerce mağazanın sezon ürünlerinde %90'a varan Şubat indirimleri.
  • Takı & Aksesuarlarda 2 al 1 öde kampanyası.

Kısacası 2-3-4 Şubat tarihleri arasında Trendyol'da Dev indirim fırsatlarından yararlanmayı sakın unutmayın sonradan pişman oldum diye üzülmeyin. :) Aradığınız ürünlerde bu süre zarfında daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Online yapacağınız alışverişlerde de Trendyol indirim kodu kullanımı gerçekleştirerek de ektstra indirim kazanın. Tek yapmanız indirim kuponu sitemizdeki Trendyol sayfasını ziyaret edip, size uygun kampanyayı butonlar yardımıyla aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır. Şimdilik Trendyol Şubat İndirimlerinden anlatacaklarımız bu kadar. Gelecek yazılarda, indirimlerde, ürün tanıtımlarında görüşmek üzere Herkese sağlıklı günler dileriz.