Dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran Superstep kimdir?

Eren Perakende grubunun çok markalı ayakkabı zinciri olarak 2012 yılında hayata geçirdiği SuperStep; Lacoste, Le Coq Sportif, G-Star, Polo Ralph Lauren, Gant, Nautica, Rivieras, Ted Baker, Aigle, New Balance, Nike, Vans, Adidas, Camper, Diesel, Sebago, TNF, Fitflop gibi dünyaca ünlü markaların en gözde modellerinin ve özel koleksiyonlarının yer aldığı konsept mağazalardır. SuperStep’in Türkiye ve Rusya’da 5’i outlet olmak üzere 56 mağazası bulunmaktadır. superstep.com.tr sitesinden de elektronik ortamda da alışveriş imkanı sunar.

Neden Superstep tercih etmeliyim? Dünyaca ünlü ayakkabı ürünlerini daha uyguna alabilir miyim?
Superstep dünyaca ünlü markaları Superstep indirim fırsatları ile ayakkabı avcılarının ilk tercihi olur. Bunlardan biri olan Superstep indirim kuponu da size bunu sağlar. Daha ucuza alışveriş yapmak Superstep indirim kuponu ile çok kolay.


Superstep indirim kuponu


Superstep indirim kuponu bana ne avantajlar sağlar? Nasıl kullanırım?
Superstep indirim kuponu size dünyaca ünlü ayakkıbılarda %50’ye varan indirimler sağlar. Böylece ekstra ücret ödemeden daha ucuza alışveriş etmiş olursunuz. Superstep indirim kuponu kullanmak için sitemizdeki kampanyları takip ederek Superstep indirim kuponu kodunu Superstep alışvererişlerinizde kullanmanız yeterli. Sitemizi takip edin, indirimleri kaçırmayın.