Spor Giyim Şıklığını Nike ile Yeniden Keşfedin

Spor Giyim Şıklığını Nike ile Yeniden Keşfedin

Yeni yıla girdiğimize göre yeni hayaller ve hedefler peşinde elimizden geleni yapmaya hazırız. Kimilerimizin ev almak, kimilerimizin evlenmek kimilerimizin de yeni bir iş hayali var. Bazılarımız da daha spora yatkın hedefler peşinde koşacak bu sene... Belki yeni bir spor dalına başlayarak hayali olan ya da hep denemek istediği o spor dalında başarılar elde edip mutlu olacak, belki de fazla kilolarından kurtulmanın en sağlıklı yolu olan spora yönelecek ve saatlerini severek spor salonunda harcayacak... Belki de ilerleyen yaşına duyduğu saygıdan ufak egzersizler ve yürüyüşler yapacak eşiyle ya da sevdikleriyle...

Sebebi her ne olursa olsun, gelin bu sene yeni başlangıç yapıp sevdiklerinizle beraber spor yapın. Zamanım yok, çalışıyorum demeyin ve sabahları yarım saat daha erken kalkarak hafif tempoda koşun, akşamları da evde sizler için internette rahatlıkla bulacağınız egzersiz programlarını deneyin. Bir süre sonra vücudunuz spora alışacak ve siz istemeseniz bile spor yapmayı, koşmayı isteyecektir. Bu sayede vücudunuz daha dinç ve hastalıklara karşı daha dirençli hale gelecektir.

Spora başlamaya karar verdiniz, fakat sporda giyecek kıyafetiniz yok. Ne yapacaksınız? Bu sorunun cevabını sizler için ben cevaplıyor ve sizlere bu yeni kararınızda destek oluyorum. Gelin ne tür kıyafetler giyebiliriz hep birlikte inceleyelim...

1- Ayakkabı Seçimi

İlk önceliğimiz ayakkabı olmalı kuşkusuz. Çünkü koşu, yürüyüş, egzersiz ya da aktivite sırasında en çok kullanacağımız organımız ayaklarımız. Onların rahatlığı genel anlamda en önemli önceliğimiz. Ayaklarımızı sıkmayacak, kumaşı hava alan ve ayağı terletmeyen, aynı zamanda ayağımızı güzelce kavrayarak ayakkabının ayağımızdan çıkmasını engelleyen bir yapıda olması gereklidir. Bunun yanı sıra tabanının yapısı ayak rahatlatıcı özellikte olmalıdır. Ben sizlere kullanıp memnun kaldığım ve cidden çok başarılı olan ayakkabılardan bazılarını yazıma ekleyeceğim. Bu ayakkabılarla koşu, yürüyüş ve egzersiz yapmanız mümkün.

2- Eşofman Takımı Seçimi

Ayakkabı seçiminden sonra sıradaki önemli ürün, eşofman takımı seçimi olmalıdır. Neden bu kadar önemli? Çünkü seçeceğiniz eşofman takımının kumaşı terlemenizi sağlamalı, aynı zamanda cildinize zarar vermemeli ve sizlere yapacağınız hareketlerde özgürlük sağlamalıdır. Ben siyah seven ve giyen biri olarak ilginçtir ki yazının devamındaki favori eşofman takımlarından yeşil olana bayıldım. Bu şık ve birbirinden rahat eşofman takımlarının görsellerini sizlere fikir olsun diye aşağıya ekliyorum.

3- Basic Tişört ve Spor Sütyen Seçimi

Eşofman takımınızı aldınız, fakat bunun içine yine eşofman takımı gibi hareketlerinizi kısıtlamayan fakat eşofman takımı üstünüzün sağladığı teri emip, sizi hasta etmeyecek pamuklu özel kumaştan dokunmuş bir spor tişört ya da spor sütyen almalısınız. Bunun için de yine birbirinden güzel renklere ve modellere sahip Nike markasının spor tişörtlerini ve sütyenlerini öneriyorum. Favorim olanları da yazımın devamına ekliyorum.

Kapalı alanda spor yapacağım ve tişört giyince bunalıyorum diyorsanız da sizler için spor sütyenleri tavsiye ediyorum. Favorim olan üç modeli de yazının devamına ekliyorum.

Saydığımız ürünleri temin ettiyseniz ya da evinizde bazıları var, eksikleri tamamladıysanız artık dilediğini aktivite ve egzersizi yapabilirsiniz. Üstelik bu kıyafetlerle gün içerisinde markete, pazara ya da alışverişe gidebilir, rahat bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.

Ben tüm bu ürünleri dünyaca ünlü Nike markasının sitesinden sizler için seçtim. Sizler de sayfaya göz atmak, sitemizin kampanya ve indirim kodlarından faydalanarak Nike ürünlere sahip olmak için Nike indirim kodu bağlantısına tıklayabilirsiniz. Spor hayatınızdan hiç çıkmasın, yemek yemek ve su içmek gibi hayatınızın bir parçası olsun sevgili okurlar. Sonraki yazımda görüşmek üzere...