Singles Day 2019 Alışveriş Festivaline Geri Sayım Başladı!

Singles Day 2019 Alışveriş Festivaline Geri Sayım Başladı!

Yalnızlar günü olarak ilk defa Çinli insanlar tarafından kutlanan popüler bir alışveriş çılgınlığıdır. Zaman içersinde tüm dünyada kutlanan Singles Day gününde binlerce mağazada 24 saat boyunca alışveriş çılgınlığı yapılıyor. Her sene gerçekleşen alışveriş festivalinde indirim kuponu ve kampanyalarla sezon ürünlerinde ekstra indirimler kazanma şansını yakalarsınız. Singles day indirim kuponları kısa sürede geçerli olması internet sitelerinde yoğun bir ilgi yaşanıyor. Yalnızlık günlerin kutlamasındaki durum mağazalara da hayliyle yansıyor. Böylece o güne ait kampanyalar sağlayarak satışlarındaki oranlarını artırmasında katkıda bulunuyor.

Singles Day Ne Zaman Başlıyor?

Singles Day kampanyaları her sene 11 Kasım tarihinde başlıyor. 11 Kasım 2019'da Pazartesine denk gelen günde dünya genelinde bütün indirimler aktif hale gelip, gün sonuna kadar kampanyalardan sağlanan özel indirimleri sayesinde alışveriş çılgınlığını doyasıya yapabilirsiniz. Online alışveriş siteleri Singles Day kampanyalarını bir kaç gün önceden de haberdar olmanızı sağlayabilmektedir. Mesela N11.com'da hazır Singles day indirim kuponlarını görmeniz mümkün. Bu sayede binlerce üründeki alışverişiniz daha avantajlı olacak.

Singles Day İndirim Kuponu Fırsatları

Sezonun trend olan Tshirt, Kazak, Pantolon gibi ürünleri doyasıya seçerek hem kendinizi şımartırken hem de gardıroplarınızı doldurabilirsiniz.. Kozmetik ürünlerinde sevgilinize, kendinize veya en iyi dostunuza en kaliteli kişisel bakım ve Cilt bakım ürünlerini hediye edebilirsiniz. Evinizi baştan aşağıya kendi zevkinize uygun şekilde değiştirebilirsiniz. Kısacası Singles Day'de sağlanan fırsatlar sayesinde aklınıza gelen tüm kategorilerde ekstra indirimlerin sahibi olabilirsiniz. Bunun içinde o gün gelene kadar İndirim Kuponu sitemizi takip ederek o güne özel indirim kampanyalardan anında haberdar olun!