Sezon Sonu İndirim Ayakkabı

Sezon Sonu İndirim Ayakkabı

Ayakkabı mağazalarında yeni sezonun gelmesiyle birlikte sezon sonu fırsat ürünlerinde indirimler başlamış durumda. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz Spor, Bot, Sneaker, Topuklu, Klasik, Terlik, Çizme ve Babet ayakkabı modellerinde cazip kampanyalar mevcut. En yüksek indirimlerle hangi ayakkabı alışveriş sitelerinde nasıl fırsatlar bekliyor anlatalım.

Nike Ayakkabı Fırsatlarında Sezon Sonu İndirimi

Nike'da sezon sonu fırsatlarında istediğiniz tarzda zevkinize uygun ayakkabı modellerinde %30'dan başlayan indirim fırsatları başladı. Birbirinden özel ayakkabı koleksiyonlarında büyük indirim avantajlarından yararlanırsınız. Koleksiyonlar dışında kendi tarzınıza uygun konsept ayakkabılarda oluşturarak yeni maceralara yelken açarsınız. Nike'la birlikte sezon sonu ve yeni sezon kategorilerinde Nike indirim kodu fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Nike indirim kodunun sağladığı ayrıcalıklar sayesinde indirimli fiyatlar üzerinden ekstra indirimlerin sahibi olabilirsiniz. Nike indirim kodu ile hangi fırsatların kapılarını aralarsınız?

  • Nike ayakkabılarda %30'a varan indirimler
  • Sezon sonuna özel 200 TL'ye varan indirim
  • NikePlus üyeliklerinde 100 TL'ye varan indirim kodu kazanma şansı
  • Nike Air Jordan'larda %50 indirimler
  • Ücretsiz Kargo,

Flo Ayakkabı Sezon Sonu İndirimleri

Sezon sonu ayakkabılarda dikkatleri üstüne toplayan Flo'da binlerce ayakkabıda fırsat indirimleriyle sizleri bekliyor. Flo online alışveriş sitesinden birbirinden kaliteli yüzlerce marka bulunuyor. Bu da demek oluyor ki sınırsız kampanya yağmuruna tutalacaksınız. Flo Ayakkabı indirimlerinde Nike'da %40, sezon sonu ürünlerinde sepette %30, Sneakerlarda %15, günlük ayakkabılarda %20, Hummel ayakkabılarında anında 100 TL'ye varan indirim, çantalarda %15 gibi bir çok kampanyaya rastlayabilirsiniz. Flo ile ayakkabı tercihiniz doğru adres ve daha uygun fiyatlarla satın alırsınız. Online ayakkabı siparişlerinde Flo indirim kodu kullanarak da sepet aşamasında ekstra indirimlerde sağlayabilirsiniz. Flo indirim kodu ve kampanyalarına sitemizdeki Flo mağazasından bulabilirsiniz.