Pandemi Döneminde Mobilya Alışverişi Arttı

Pandemi Döneminde Mobilya Alışverişi Arttı

Pandemi döneminde sağlığımızı korumak amaçlı olarak bir çoğumuz açık alanlarda bulunmayı tercih etmekteyiz. Geçtiğimiz gün yayınlanan bir makaleye göre pandemi döneminde bahçe mobilyalarına olan ilgi daha fazla artmış durumda. Özellikle bir çoğumuz alışverişini internet üzerinden yaptığını daha önceki yazılarımızda sizlere bahsetmiştik. Mobilya indirim kodu ile avantajlı olarak sahip olabileceğinizi belirtmiştik. Yaz aylarının gelmesi teras, balkon ve bahçeli evlerin mobilya seçimleri ve tercihleri de öncelikli olarak bu yönde şekilleniyor.

Pandemi nedeni ile açık alanlarda daha fazla zaman geçirildiğinin altını çizen Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, “Tepe Home olarak öncelikli amacımız kaliteli, konforlu ve şık ürünleri müşterilerimizle buluşturmak. 

Bahçe Mobilyalarına Talep Arttı

Pandemi nedeni ile evlerde konforlu yaşamın öneminin artmasından ve açık hava keyfinin bahçe, balkon ve teraslara taşınmasından dolayı bahçe mobilyalarında rahatlığı ön plana çıkaran ürün gruplarını tercih ettik. Bahçe takımlarına talebin her geçen gün arttığını gözlemliyoruz” diye konuştu.  Yaz aylarının gelmesiyle evlerinin konforunu dışarı taşımak isteyenlere hem masa sandalye takımı hem de oturma grubu seçenekleri sunduklarını belirten Çapan, “Doğa ile iç içe bir ortamda en çok aranılan unsurun rahatlık olduğunu gözlemleyerek  bahçe koleksiyonumuzda müşterilerimizin açık havada daha çok vakit geçirmelerini sağlayacak zengin  detaylar yer alıyor” dedi.

Mobilya alışverişinizi internet üzerinden yapıyorsanız sizleri trendyol indirim kodu veya n11 indirim kodu ile avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgilere mağazalar kısmından ulaşabilirsiniz.