Okula Dönüş İndirimlerini Kaçırmayın! - Eylül 2019

Okula Dönüş İndirimlerini Kaçırmayın! - Eylül 2019

Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasına sayılı günler kala öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin okul alışveriş telaşı başlamış bulunmakta. Ayakkabı, gömlek, pantolon, kırtasiye ürünleri ve çantalar için en çok talep görülen bu dönemde Trendyol, Flo, DeFacto, D&R, Idefix gibi seçkin markalar sizler için indirim kupon kodları hazırlayarak çok avantajlı fiyatlara ihtiyaçlarınızı satın alabilmenizi sağlamaktalar. Dilerseniz bu yazımızda hep birlikte bu markaların avantajlı kupon kodlarını inceleyelim...

Flo Okula Dönüş İndirimleri

Bünyesinde bildiğimiz yüzlerce markanın ayakkabı, çanta ve daha pek çok ürününü barındıran Flo, okulların açılması dolayısıyla öğrenci ve öğretmenlerin ihtiyaçlarına yönelik pek çok üründe sepette %10 indirim kampanyası başlatmıştır. Nike, Puma, Kinetix ve daha pek çok markanın ürünlerine %10 indirim kodu ile ulaşmak için görsele tıklayabilirsiniz.

D&R Okula Dönüş İndirimleri

Okula dönüş kampanyalarının bir diğeri D&R markasının ürünlerinde sizleri bekliyor. Rengarenk kalemler, defterler, matara ve beslenme çantaları, lisanslı okul çantaları, yüzlerce kitap ve sözlükler ilkokul, lise ve hatta üniversite öğrencileri için alacağınız indirim kodları ile avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor.

DeFacto Okula Dönüş İndirimleri

Uygun fiyata kaliteli ürünler almak isteyenlerin tercih ettiği markalardan biri olan DeFacto, çocuk ve genç giyim ürünlerinde sepette %30'a varan indirimlerle, okul kıyafet, ayakkabı ve çanta alışverişlerinizde tercih edebileceğiniz markalardan birisi. 29,99 TL'den başlayan Sweatshirtler, gömlekler ve çantalardan tükenmeden satın almak için görsele tıklayabilirsiniz.

Trendyol Okula Dönüş İndirimleri

Kıyafet, kırtasiye ürünleri ve çanta ihtiyacı dışında bilgisayar, tablet, cep telefonu ve çalışma masası, kitaplık gibi mobilya ihtiyaçlarınıza yönelik alışveriş de yapabileceğiniz Trendyol'da okula dönüş kampanyası genelinde yüzlerce üründe %70'e varan indirimler başlamış bulunmakta. Hemen Trendyol İndirim Kodu sayfamıza tıklayarak alacağınız indirim kodu ile okul alışverişlerinizi çok uyguna yapabilirsiniz.

Idefix Okula Dönüş İndirimleri

Kitap, kırtasiye, hobi malzemeleri ve oyuncak gibi çeşitli ürünleri aynı gün kargo ve okula dönüş kampanyaları ile satın alabileceğiniz Idefix, %25 Lego İndirimi ile miniklerin hayal gücünü ve el becerilerini geliştirmesini sağlayacak harika bir kampanyayla minikleri okula teşvik etmenize yardımcı oluyor. Kampanyaya ulaşmak için idefix indirim kodu tıklamanız yeterli.

İndirimkuponu.com.tr ailesi olarak sizlerle bu yazımızda avantajlı fiyatlarla bütçe dostu alışveriş yapmanızı sağlayacak indirim kupon kodlarını paylaştık. Sonraki yazılarımızda görüşmeyi diler, herkese yeni eğitim öğretim döneminde başarılar dileriz...