Okula Dönüş Alışverişlerinde İnanılmaz Fırsatlar

Okula Dönüş Alışverişlerinde İnanılmaz Fırsatlar

Uzun zamandır boğuştuğumuz pandemi meselesinde canımızı en çok sıkan meselelerin başında geliyordu okulların kapalı olması. Her ne kadar uzaktan eğitim ile telafi edilmeye çalışılsa da uzaktan eğitim; öğretmen, veli ve öğrenci için maalesef çok zor bir süreç oldu. Ama artık ne mutlu ki okullarımız 6 eylül itibari ile yüz yüze ve haftanın 5 günü olacak şekilde öğrencilerine kapılarını açıyor olacak.

Geçen sene okulların kapalı olması ile velilerin tek olumlu diyeceğimiz şey kırtasiye giderlerinin minimuma inmesiydi. Bu sene okulların açılacak olması ile beraber de okula dönüş alışverişlerinde büyük bir hareketlenme yaşanmaya başladı. Sektörün geçen sene yaşadığı durgunluk ve ekonomiden dolayı fiyatlar oldukça yüksekten açılmaya başladı. Bu da velilerin canını çok sıktığını başta çevremizden olmak üzere sıkça duymaya başladık.

Özellikle 2 ve daha fazla çocuğun okula gittiğini düşündüğümüzde veliler için çok zor durumlar yaşanabiliyor. Herhangi bir kırtasiyeye gittiğinde çıkaracağı masrafı görünce farklı pencerelere bakmak zaruri oluyor. İşte online alışveriş ile de çocuklarımızın kırtasiye giderleri daha uyguna gelmiş oluyor. Bu fırsatların yanında okul alışverişlerini en uyguna getirecek indirim kuponu kampanyaları da çok daha fazla ucuzluk vadediyor.

 Hepsiburada Okul Alışverişi

Online alışveriş dendiğinde kuşkusuz akla gelen ilk büyük firmalardan biri olan Hepsiburada, müşterilerine her daim alabileceği ürünü en uyguna alma fırsatı sunmayı başarmıştır. Elektronik, moda, ev-yaşam, kozmetik, market gibi kategorilerde binlerce ürünü bu anlayışla müşterilerine sunuyor.

Hepsiburada, bunların yanında kırtasiye ve okul alışverişlerinde de bizlere en uygunu sunmaya vadediyor. Yüzde %70’lere varan indirimler sunuyor. Çocuğunuzun her türlü okul alışverişinde çeşit çeşit ürünler sizleri bekliyor. Bunlarda biri olan ‘çalışma alanı’ ile çocuklarınıza en verimli çalışma alanını sağlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde eğitim için gerekli olan her türlü teknolojik aygıtları da yüzde %25’e varan indirimlerle  bu platformdan bulabilirsiniz. 

Hepsiburada, kırtasiye alışverişinde ürün çeşitliliğinin yanında yaptığı kampanya ve fırsatlar ile büyük avantajlar sağlıyor. Bunların en yaygını olan Hepsiburada indirim kodu da online alışverişin sağladığı katkının ikiye katlanmasını sağlıyor. Bunun için yapmanız gereken Hepsiburada alışverişlerinizde indirim kodu kampanyaları bitmeden faydalanmak. 

Koton Okula Dönüş Kampanyası : Aynı şekilde Koton firması da Yeniden Okuldayız diyerek giyim alışverişlerinde çeşitli fırsatlar sunuyor. Çocuklarımız için alacağımız kılık kıyafet için en uygun adres olmak için avantajlar sunuyor. Koton indirim kodu ile de daha fazla indirim elde etmenize olanak sağlıyor.

Boyner Okul Alışveriş İndirimi : Türkiye’nin en büyük moda mağazalarında olan Boyner de okulda tavrımızda da tarzımız da güzel diyerek bir dizi fırsatlar sunuyor. Her 300 TL okul alışverişine anında 50 TL indirim sağlayarak, istediğiniz markanın ürünü çok daha kolay almamızı sağlıyor

Morhipo Okula Dönüş Fırsatı : Moda alışverişi deyince akla ilk gelen yerlerden biri olan Morhipo da okul zamanı geldi diyor. Binlerce üründe yüzde %50’ye varan indirimlerle müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. Ayrıca Morhipo indirim kodu fırsatları da sunmayı ihmal etmiyor.

Bu büyük markalar gibi nice markaların indirim kodu fırsatlarını tek bir adresten görebilirsiniz. İndirim Kuponu sitemizle online alışverişteki tüm indirim kodu ve kampanyalarından anında haber olabilirsiniz. Bu sayede kırtasiye alışverişlerinizi ne kadar uyguna yaptığınıza kendiniz bile şaşıracaksınız. Siz de durmayın bu fırsatları kaçırıp, bütçenizi zorlamayın. İyi ve çok tasarruflu alışverişler diler, çocuğunuza başarılarla dolu bir yıl dileriz.

Bir önceki makalemiz olan Gratis İndirim Günleri Ne Zaman? başlıklı yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz. Gratis mağazalarında Kozmetik ve binlerce üründeki alışverişlerinizde indirimleri nasıl daha kolay yakalayabileceğinizi kısaca anlattık.