Öğrenciler İçin Ne Tür Karne Hediyesi Alınabilir?

Öğrenciler İçin Ne Tür Karne Hediyesi Alınabilir?

Öğrenciler karnelerini aldı ve sömestr tatili başladı. Yoğun bir dönemi geride bırakan öğrenciler için veliler şimdiden plan yapmaya ve hediyeler bakmaya başladı. Peki bu sömestr tatilinde öğrencilerin umutla bekledikleri karne hediyesi olarak ne alınabilir? Veliler için çocuklarını mutlu etmek ve eğitimdeki başarısını perçinlemek için çocuğuna hediye almak ister. Peki öğrenciler ne tür hediyeler ister? Velilerin en çok merak ettiği sorudur. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için birçok mağaza indirim kampanyaları ile kaliteli ve uygun bir şekilde binbir türlü hediye seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. E-ticaret platformunda öğrencilerin karne hediyesi için mağazaların sömestr indirim kampanyaların birkaçına bakalım.

Morhipo Sömestr Festivali  Kampanyası!

Dünyaca ünlü markaların bulunduğu Morhipo, sömestr tatiline giren öğrenciler için yeni bir indirim kampanyası ile karşımıza çıkmaktadır. Çocukları kocaman gülümsetecek en güzel karne hediyelerinde %70’e varan indirim kampanyası  başlattı. Sadece sömestr tatili için geçerli kampanya indirim kuponları ile uygun fiyat fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca Morhipo indirim kodu kullanarak ekstra fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

morhipo karne

Teknosa Karne Fırsat Kampanyası

Teknosa, yarıyıl tatili yaklaşırken salgın sebebiyle evde kalan öğrencilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan notebook, tablet, akıllı telefon, oyun ve aksesuar ürünlerinde özel indirimler sunarak öğrencilere karne ve tatil sevinci yaşatıyor. Teknosa Karne hediyesi olarak birçok üründe %20’e varan indirimlerle ayrıca teknosa  indirim kodu kullanarak ekstra fırsatlardan yararlanabilirsiniz 

teknosa karne

Media Markt Yarıyıl Fırsatları

Media Markt, bünyesinde onlarca elektronik mağaza binlerce ürünün bulunduran e-ticaret platformu, öğrenciler için yarıyıl tatilinde geçerli birçok indirimli ürün kampanyası başlattı. Media Markt mağazalarında notebooktan akıllı telefona  oyunlardan tabletlere kadar bulundurmaktadır. Bulunan kategorilerde Media Markt indirim kodu kullanarak uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.


Daha ele alamadığımız birçok mağazada karne hediye fırsatları başlamış durumda. Çocuklar için sömestr tatillerine renk katacak hediyelerle onları mutlu edebilirsiniz. İndirim Kuponu sitemizden diğer tüm mağazalardaki karne hediye fırsat kampanyalarına göz atarak indirimlerden yararlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.