Nasıl Market Kupon Kodu Kazanılır?

Nasıl Market Kupon Kodu Kazanılır?

Sanal marketler üzerinden de artık mutfak, banyo, elektronik, kozmetik ürünlerinde en hesaplı market alışverişi yapmak mümkün. Bunu yaparken de içecek, kahvaltılık, gıda gibi birçok üründe markaların ürün fiyatlarını karşılaştırmalarını daha kolay yaparak en uygun ürünü tercih ederek sepetinize eklersiniz. CarrefourSa, Migros vs gibi sanal marketlerde online aldığınız ürünleri kısa süre içerisinde teslimat adresinize ulaşmalarını sağlamaktadır. Bu sayede elinizde birden fazla poşetle yorulmamış ve zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Tabi ki online sanal marketlerin normal mağazalarda bir farkı bulunuyor. Sanal marketlerde almak istediğiniz ürünlerde kupon kodu, indirim kuponu, hediye çeki, promosyon kodu veya indirim kodu (hepsi aynı anlamı ifade etmektedir.) kullanarak ekstra indirimlerin sahibi de olabilirsiniz.

  • Meyve, Sebze
  • Et, Balık, Tavuk,
  • Süt, Kahvaltılık Gıda,
  • Şekerleme
  • İçecekler
  • Temizlik Ürünleri
  • Kağıt, Kozmetik
  • Elektronik
  • Ev, Yaşam, Eğlence
  • Pet Ürünleri

Market Kupon Kodları Nasıl Kazanılır, Nereden Bulabilirim?

Bu sorunun cevabı oldukça basit. Migros, CarrefourSa gibi sanal marketler ilk yapılan üyelik işlemleri sonrasında size kayıt olduğunuz iletişim bilgilerinize tek seferlik kupon kodu sunmaktadır. Market Kupon Kodu olmadığı durumlarda İndirim Kuponu olarak anlaşmalı olduğumuz markalardan talep ederek veya gönderdiklerinde ilgili mağazalarda kampanyaları sizler için listeliyoruz. Artık hangi Sanal Market üzerinden alışveriş yapacaksanız o mağazada listelenen kampanyaları tıklayarak aktif ediyoruz. Bu işlemle birlikte karşınıza çıkacak olan market kupon kodunu elde etmiş olacaksınız.

Market Kupon Kodu Ne Gibi Avantaj Sağlar

Sanal Market olarak CarrefourSa markasını ele alalım. Binlerce market ürünlerinde %50'ye varan indirimler, Ücretsiz kargo, kişisel bakım ürünlerinde sepette ekstra %40 indirim, elektronik ürünlerinde sepette net %6 indirim, mobil uygulama indirmede 200 TL'ye varan indirim kuponu kazanma şansı gibi avantajlar elde edebilirsiniz. Bu sayede Carreforsa.com'da gerçekleşen online alışverişlerde sepet aşamasında CarrefourSa indirim kodu kullandığınızda avantajlı çıkan hep siz olursunuz.

Migros'ta yapacağınız market alışverişleri de hemen hemen aynı sayılır. Migros'un diğer marketlerden ayıran büyük özelliği Money Club kartıdır. Money Kartlarda online market harcamalarında ekstra para puanlar kazanırsınız. Biriken para puanlarla daha sonraki harcamalarda size sepet tutarından daha uygun fiyatlarla satın almanızda yardımcı olacaktır. Money Kart işlemlerinde ne yazık ki kupon kodu kampanyalarıyla birleştirilemez. Para puanlar dışında ev ihtiyaçlarınızda Migros indirim kodu kullanarak da alışverişinizde ekleyerek kullanabilirsiniz.