Modanisa Kupon Kodu Nedir?

Modanisa Kupon Kodu Nedir?

Günümüzde bayanların tesettür giyim dediğinde aklına gelen ilk isim Modanisa markası oluyor. Muhafazakar kesimin modanisa.com sitesini ziyaret etmesi, mağazalarda bulamadığı kombinleri veya özgün koleksiyon konseptlerinin olmasıyla dikkat çekmektedir. Her bayan kendine yakışacak kombinleri arayıp bulmak istemesinden dolayı tesettür giyimin öncü markası olmayı başarmaktadır. Konsept koleksiyon ürünlerinde online alışverişlerde %50'ye varan indirim fırsatlarından da yararlanmaları da büyük dikkat çekiyor. Sağlanan bu güzelliklerin yanında modanisa indirim kodu kuponlarıyla ekstra heyecanlar katmaktadır.

Peki Modanisa Kupon Kodu Nedir?

Bayan tesettür giyimde aradığınız başörtü, dış giyim, spor, deniz, ayakkabı, aksesuar, abiyeler veya tasarımcıların kendine özgün ürettiği koleksiyonlarda modanisa kupon kodu sizlere sepet sırasında belirli oranlarda indirimler kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Aşağıda birkaç kampanya fırsatlarını sıralayabiliriz.

  • İlk alışverişinizde online yapacağınız siparişlerde sepet sırasında 20 TL indirim.
  • Özel günlerde yapılan online siparişlerde %50'ye varan indirim.
  • Ücretsiz kargo. Outletlerde %80'den başlayan indirimler.
  • Hafta sonuna özel konseptlerde sepette ekstra %30 indirim kazanma şansı.

Modanisa İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Modanisa.com mağazalarında herhangi bir kategoriden vereceğiniz siparişlerde sepete eklemeniz gerekiyor. Siparişinizi tamamlamadan önce Sepetim sayfasında sol alta bulunan İNDİRİM KUPONU VE KAMPANYALAR kısmını tıkladığınızda gelecek alana sahip olunan modanisa kupon kodunu ekleyip Uygula demeniz yeterli olacaktır.

Modanisa kupon kodu aktif olduğunda aşağıdaki görselde gözüktüğü gibi Kupon İndirimi'nin karşısında da ne kadarlık indirim kazandığınızı göreceksiniz.