Kitap Okuma Mevsimine Özel İndirim Kuponları

Kitap Okuma Mevsimine Özel İndirim Kuponları

Kitap severler için sevdiği kitaplara ulaşıp kendi kütüphanesine sahip olmak çok önemlidir. Bu kitaplara sahip olmak için harcayacağı zamanın yanı sıra maddi olarak da günümüzde son derece zorlamaktadır. Beklentilerini karşılayacak kitaplarda rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi olması için araştırma çabasına giriyor. Kitap severler şimdi söyleyeceğimiz bu habere bayılacaklardır. İnternet üzerinden artık çok daha hızlı araştırma yaparak her türlü üründe en uygun fiyat karşılaştırması yapabiliriz. Zamandan tasarruf etmenin dışında satın alınacak kitaplarda indirim kuponları kullanarak ekstra fiyat indirimlerin de sahibi olabilir. Online kitap mağazalarında dönem dönem herkes için özel kampanya kodları sunarak sepet aşamasında çok daha uyguna satın almasında yardımcı oluyor. Şimdi ufak başlıklar altında sizlere bu konuda daha detaylı bilgi vermeye çalışalım.

Kitap İndirim Kuponları Nasıl Alınır, Nereden Bulabilirim?

Kitap indirim kuponlarına sahip olmak oldukça basit. İdefix, D&R, İnkilap gibi kitap mağazalarında kayıt olduğunuz zaman size özel hoş geldin kuponları tanımlıyor. Tek kullanımlık olan bu kupon kodu sayesinde ilk kitap harcamanızda belli miktarda indirim kazanmış ve yeni hikayeler, romanlar, edebiyatlar vs kendi kütüphanenize eklemiş olacaksınız.

Bir sonraki kitap alışverişlerinizde devreye biz giriyoruz. Anlaşmalı olduğumuz mağazalarla İndirim Kuponu'nda kitap kategorisinde kupon kodlarına yer veriyoruz. Kitap kategorisindeki indirim kuponları sayesinde avantaj sağlayacak fırsatlarla birlikte alışverişini kolaylıkla yapabilirsin.

Kitap Hediye Kartı ve Kitap İndirim Kuponu Kampanyaları

Kitap mağazaları internet veya şubelerde kullanmanız için hediye kartı vermektedir. Burada D&R'ı ele alacak olursak D&R Kart'ınızla yapacağınız her alışverişinizde puanlar kazanıyorsunuz. Daha sonrasında Hediye Kart puanları kullanarak yine çeşitli özel fırsatlardan fayda sağlayabiliyorsunuz.

D&R'da kitap dışında müzik, elektronik, dergi, oyuncak, film, kırtasiye, kişisel ürünler, spor, oyun ve konsol ürünlerinden de D&R indirim kodu kullanılabilir. Hediye kartı ve Kitap kuponlarının sağladığı avantajlı kampanyalarla çok daha ucuza alışveriş yapmanın heyecanını yaşayacaksınız.

  • Ölmeden önce okunması gereken kitaplarda %70'e varan indirim.
  • Çok satan kitaplarda %50'ye varan indirim.
  • 75 TL ve üzerine ücretsiz kargo fırsatı.
  • Fuara özel %40 indirim.
  • Blu-Ray filmlerde %65'e varan indirim keyfi.
  • Dvd'lerde %80'e varan indirim.
  • Sanal hediye kartlarıyla 250 TL'ye varan hediye puanı
  • Mevsime uygun kitaplarda %50'ye varan indirimler
  • Kırtasiye ürünlerinde %40'a varan indirim.
  • Elektronik eşyalarında sepette anında %20 indirim fırsatı.