Kendisi Küçük Faydası Büyük Ev Aletleri

Kendisi Küçük Faydası Büyük Ev Aletleri

Yeniden merhaba sevgili okurlarımız. Bugün sizler için küçük ev aletleri hakkında yazmak istedim. Özellikle de kampanyalı fiyatlı küçük ev aletleri hakkında... Küçük ev aletleri denilince aklımıza neler geliyor? Öncelikle mutfak için olanlar yani blender, çay makinesi, tost makinesi, kahve makinesi, mutfak robotu, mısır patlatma makinesi, elektrikli ızgara vb. gelmektedir.

Ev için gerekli olan küçük ev aletleri ise, elektrik süpürgesi, buharlı yer temizleme makinesi, ütü, saç şekillendirme aletleri, kişisel bakım ürünleri vb. şeklinde uzayıp gitmektedir. Hepimizin zamanından ve enerjisinden tasarruf etmeyi sağlayan bu minik yardımcılar artık evlerimizin vazgeçilmezleri olmuş bulunmaktalar. Gelin ilk kez küçük ev aletleri alacaksanız ya da eskiyen ürünlerinizi değiştirecekseniz bu yazımı okuyup bütçenize destek olun...

1- Mutfak İçin Küçük Ev Aletleri

Çorba yapmak istediğimizde, şöyle güzel bir çay demlemek istediğimizde, sevdiklerinize yemek yaparken doğrayıcıya ihtiyaç duyduğunuzda, eşinizle akşam sohbetinizde bol köpüklü bir Türk kahvesi içmek istediğinizde ya da sabahları çocuklarınıza tost yapmak istediğinizde kısaca her an minik elektronik mutfak aletlerine ihtiyaç duyarız.

Bu derece önemli olan bu aletler için benim tercihim Karaca markasından yana oldu. Kendi evimde de kullandığım küçük ev aletleri fiyat-performans olarak değerlendirdiğimde gerçekten çok başarılı. Üstelik renk ve tasarım konusunda da çok iddialı. Sizler için favori Karaca küçük mutfak aletlerimi aşağıya ekliyorum.

2- Elektrikli Süpürge

Normalde bildiğimiz elektrikli süpürgeler toz torbalı, toz torbasız ya da sulu hazneli özelliktedir. Fakat yeni siklon teknolojisiyle artık devir değişti. Nedir bu siklon teknolojisi? Bu teknoloji ile en ince tozları bile hazneye hapseder, süpürgenizin emiş gücü düşmeden uzun süre temizlik yapabilirsiniz. Normal torbasız süpürgelerden farkı emiş gücünün her an aynı kalmasıdır. Bu yüzden diğer süpürgeleri arka planda bırakan bu teknolojideki süpürgeler, piyasada en pahalı modeller arasında.

Benim Multisiklon teknolojisiyle üretilen favori uygun fiyatlı elektrik süpürgem Vestel TSUNAMI A8100 Elektrikli Süpürge oldu. Fiyat-performans açısından da oldukça uygun.

3-Kişisel Bakım Aletleri

Saç kurutma makinesi, epilatör, portatif lazer cihazı,tıraş makineleri, şarjlı diş fırçaları ve hatta manikür aletlerine kadar uzayan bu kategoriden de sizler için indirimli olan AR5047 Arzum Profön Neo Profesyonel Saç Kurutma Makinesi SİYAH makinesini seçtim. Güçlü motoru sayesinde çok kısa sürede saçlarınızı kurutabilecek, farklı başlıkları sayesinde saçlarınıza istediğiniz şekli verebileceksiniz. Ayrıca farklı ısı ayarlarıyla ister soğuk ister ılık ister sıcak ayarda saçlarınızı kurutabilirsiniz.

Bir yazımın daha sonuna gelmişken bir önceki yazım olan 5 Dakikada Pratik Makyaj 'ı okumadıysanız üzerine tıklayabilirsiniz. Yazmamı istediğiniz konuları e-posta adresimden ulaştırabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, görüşmek üzere... :)