Jean & Denim Trendi 2021

Jean & Denim Trendi 2021

Bu yazımızda Denim yani Jeans'lerde 2021'in trend modelleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Doğru pantolon seçimi yapmak oldukça önemli. Çünkü gündelik hayatımızda hem şık bir görünüm kazanmak için hem de iş ortamında veya gezerken rahat etmemiz için doğru pantolonu seçimi yapmalıyız.  2021'in Denim trendlerinde vücudunuzu 2020'ye göre daha rahat hissedeceğiniz model pantolonları görmekteyiz. Hangi tip kesim pantolonlar tercih ediliyor hadi gelin birlikte görelim.

Bol Kesim Pantolonlar : 2021'in en çok tercih edilen biri bol kesim kot pantolonlardır. Günümüz tasarımcıları artık her ortamda rahatça hareket etmemizi bol kesimlerle sağlıyor. Yaza doğru geçiş yaparken de bol kesim gömlekle harika bir kombin yakalayabilirsiniz.

bol kesim pantolon 2021

Bootcut Denim Pantolonlar : Bootcut Jean'ler kadınlar için düşünülmüş kesim modeller arasında yer alıyor. Çok olmasa da hafif bir ispanyol paça havası katarak tercih edilen pantolonlardan biri oluyor. Bu kesimlerde topuklu ayakkabılarınızı veya botlarınızın harika görünümünü ön plana çıkarttığını söyleyebiliriz.

bootcut kesim pantolon 2021

Kesik Pantolonlar : Tartışmasız bu sene de kesik pantolonlar yine tercih edilen pantolonlar arasında yer alıyor. Gömlek, T-Shirt ve Kazaklarda kolaylıkla güzel bir görünüm sağladığını oldukça iyi biliyoruz.

kesik yırtık pantolon 2021

Koyu Renk Pantolonlar : Bu sezonda da siyah kot pantolonlar ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Her giyimde yakışacak siyah pantolonla dikkatleri üstünüze toplayabilirsiniz.

siyah jean pantolon 2021

Yüksek Bel Pantolonlar : Yüksek bel pantolonlarda kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Hem spor bir görünüm hem farklı kombin oluşturmak için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

yüksek bel pantolon 2021

2021 Denim modasında çoğunlukla daha geniş pantolonlar seçilse de günümüzde yine Skinny (Dar Kesim) modellerini tercih edenlerde olacaktır. En kaliteli Denim pantolonlarında Colins, Koton, Mavi, DeFacto, NetWork gibi Türkiye'nin modaya yön veren bu mağazalarda 2021 trendini çok daha kaliteli ve rahat modellerle yakalamanız mümkün. Vücudunuzu rahatsız etmeyecek pantolonları kolaylıkla bulabilir, uygun fiyat seçenekleriyle de avantajlı bir şekilde satına alabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere...