İnternet İndirimli Alışveriş Siteleri

İnternet İndirimli Alışveriş Siteleri

İnernet alışverişin yaygınlaşmasıyla Web ve Mobil kullanıcıları her geçen gün artmakta. Alışveriş siteleri de online kampanyalar sunarak aradığınız ürünlerde özel fiyatlı seçenekler sağlıyor. İndirim kampanyaları dışında bazı online mağazalarda müşterilerine indirim kuponu ve hediye çekleri sunarak sepet aşamasında ekstra indirim kazandırıyor. Aradığın ne olursa olsun günümüzde yüzlerce alışveriş sitesinde bu şekilde sürpriz indirimlerle tasarruf edebilirsin. Mobilya ve Ev dekorasyon ürünleri satan IKEA'yı örnek alırsak buradaki güncel kampanyaları sitemizde yer veriyoruz. Sizlerde kategorilerde alacağınız ürünlerinizi sepete eklediniz. Sepet tutarınızı bildiğinize göre yer verdiğimiz kampanyalarda size yardımcı olacak IKEA indirim kodu ve kampanyalardan birini seçerek sepette anında indirim sağlayabilirsiniz. Şimdi kısaca İKEA'da özel fırsat kampanyalarıyla sizleri neler bekliyor görelim.

İkea'da Özel Ürün İndirimleri

İkea özel indirimli ürünlerini sadece İKEA Aile Kartı olan müşterilerine sunmaktadır. İkea Aile Kartı özel ürün indirimlerindeki mobilya ve ev dekorasyonlarında ayrıcalıklı fiyat avantajlarına sahip olmaktadır. Tabi bu ürünlerdeki indirim oranları hepsinde aynı olmayabiliyor. Minderlerde 10 TL, çekmecelerde 50 TL, lambalarda 20 TL gibi indirimlerle sahip olabiliyorsunuz. İkea'da aynı zamanda IKEA Aile Kart ile saat 10'a kadar tüm sıcak içeceklerinizde tamamen ücretsiz olmaktadır. IKEA'nın sağladığı özel indirimli veya indirimsiz ürünlerde İKEA indirim kodu kullanarak da sepet aşamasında ekstra tasarruf edebilirsiniz.

İKEA İndirim Kodu Kampanyaları

İkea'da yapacağınız her online alışverişinizde anında indirimler kazanabilirsiniz. İkea indirim kodu sayesinde 0-4999 TL arası %3, 5000 TL - 9999 TL arası %4, 10000 TL ve üzerine %5 indirimlerle satın alabilirsiniz. Ayrıca nakliyedeki taşımalarda da 3000 TL - 9999 TL arası %25, 10000 TL - 19999 TL arası %50, 20000 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz fırsatlara sahip olabilirsiniz. Dönem dönem düzenlenen kampanyalarla birlikte İkea'da Aile Kartı sahiplerine bazı kategorilerde 20 TL'den 500 TL'ye varan hediye kuponları sağlıyor. Kampanyalarla evinizi tamamen baştan değiştirebilir, İKEA indirim kodu ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.