Bu yazıda alışveriş sitelerinde indirim kazanmanıza imkan sağlayan indirim kuponlarını nasıl kullanabileceğinizden bahsedeceğiz.

İndirim kuponları, alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz özel kodlardan oluşur. Bu kodları alışveriş yaptığınız sitede sepet aşamasında ilgili bölüme yapıştırdığınızda sepetinize ekstra bir indirim uygulanır.

İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

İndirim kuponları, alışveriş sitelerinde duyurulmayabilir. Çeşitli indirim siteleri, bu indirim kuponlarını sürekli takip eder ve yayınlar. Bu indirim sitelerini takip ederek yayınlanan indirim kuponlarını alışverişlerinizde kullanıp ektra tasarruf sağlayabilirsiniz.

Peki indirim kuponlarını nasıl bulacaksınız?

İndirim kuponu (yeni sekmede açılır) anasayfamıza giderek güncel indirim kuponlarına erişebilirsiniz. Sitemizde indirim kuponları mağazalara göre sınıflandırılmış şekilde yayınlandırılmaktadır.

İndirim kuponu mağazaları (yeni sekmede açılır) sayfamızda Türkiye'de faaliyet gösterip indirim kuponu sağlayan tüm alışveriş sitelerinin listesine ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda kategorilere ayrılmış şekilde de indirim kuponlarına erişebilirsiniz. Örneğin güncel giyim indirimleri (yeni sekmede açılır) sayfamıza giderek Giyim sektöründe faaliyet gösteren tüm markalara ait güncel indirim kuponlarına erişebilirsiniz.


indirim kuponları

İndirim kuponları nasıl kullanılır?

İhtiyacınıza uygun indirim kuponunu bulduktan sonra KODU aç butonlarına tıklayarak indirim kazanmanızı sağlayacak kupon koduna erişebileceksiniz. Daha sonrasında 'MAĞAZAYA GÖTÜR' butonuna tıklayarak indirimi kullanmak üzere mağazaya gitmeniz gerekiyor.


indirim kodu

Bu noktada kopyaladığınız indirim kupon kodlarını ilgili sitedeki sepet aşamasında yapıştırdığınızda sepetinize ekstra indirim eklendiğini göreceksiniz.


sepette indirim

Eğer internetten sıkça alşveriş yapan biriyseniz, indirim kuponlarını kullanmak alışverişlerinizde size bolca tasarruf sağlayabilir. İndirim kuponlarını sürekli olarak takip edip alışverişlerinizde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.